Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Vilniaus teritorinė ligonių kasa tęsia šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose
Naujienos
Vilniaus teritorinė ligonių kasa tęsia šviečiamąją veiklą ugdymo įstaigose
2018-10-11

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus teritorinė ligonių kasa tęsia edukacinę veiklą vaikų ugdymo įstaigose pristatydama knygeles ir rengdama užsiėmimus įvairiomis sveikatos temomis.

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) užsakymu sukurtos ir išleistos vaikų knygelės apie sveikatą šią savaitę pristatytos ir dovanotos Maltos ordino pagalbos tarnybos socialiniam vaikų dienos centrui Vilniuje. Su centrą lankančiais vaikais iš įvairių sostinės seniūnijų socialiai remtinų šeimų kalbėta apie sveiką gyvenseną – būtinybę tinkamai maitintis ir užtektinai judėti.

 

Maltiečiai1.jpg Vilniaus TLK nuotr.

 

Pokalbio metu vaikai karpė, lankstė ir segė Vilniaus TLK knygeles „Sveikata ir sportas“, kurias galima perskaityti tik patiems jas pasigaminus. Paskui vaikai drauge perskaitė knygelę ir dar kartą aptarė, kodėl būtina sveikai maitintis, gerti vandenį ir judėti, pasidalijo asmenine patirtimi šia tema.

 

Vilniaus TLK siekia, kad paprastai ir žaismingai pateikiamos žinios apie sveiką gyvenseną pasiektų kuo daugiau vaikų. Šį rudenį Vilniaus TLK knygelės taip pat nukeliavo į Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurą, VšĮ Šeškinės poliklinikos Jaunimo sveikatos kabinetą ir Vilniaus „Genio“ progimnaziją.

 

Knygelių elektronines versijas galima peržiūrėti Vilniaus TLK interneto svetainėje www.vilniaustlk.lt spustelėjus reklamjuostę „Vilniaus TLK knygelės vaikams“.

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 

Ligonių kasos kviečia:

 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.