Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Vilniaus teritorinė ligonių kasa svečiavosi „Genio“ progimnazijoje
Naujienos
Vilniaus teritorinė ligonių kasa svečiavosi „Genio“ progimnazijoje
2018-02-01

Baigiantis sausiui Vilniaus teritorinė ligonių kasa susitiko su Vilniaus „Genio“ progimnazijos pradinukais pakalbėti apie švaros ir tvarkos įtaką sveikatai.

 

Edukacinių sveikatos užsiėmimų metu Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) specialistės Rūta Vadoklytė ir Jolanta Sadauskaitė su 2F ir 3G klasių moksleiviais kalbėjo apie higieną, jos svarbą sveikatai, pagrindines būtinąsias taisykles, padedančias apsisaugoti nuo peršalimo, gripo ir kitų ligų.

 

Vilniaus TLK atstovių padedami vaikai pasigamino po nuotaikingais piešiniais iliustruotą knygelę su pasaka „Švara ir tvarka“, kuri buvo sukurta Vilniaus TLK iniciatyva. Moksleiviai ne tik noriai skaitė pasaką, bet ir iš iliustracijų drauge mokėsi, kaip teisingai plautis rankas. Vaikai buvo itin aktyvūs – pasakojo, ką žino apie higieną ir sveiką gyvenseną, dalijosi savo istorijomis šia tema.

 

Vilniaus TLK specialistės linkėjo moksleiviams būti sveikiems. Būsimiems užsiėmimams organizuoti progimnazijai įteikta Vilniaus TLK leidžiamų knygelių ir kitomis sveikatos temomis.

 

Vilnaius TLK 3.jpg 

 

 Vilniaus TLK 1.jpg 

 

Vilniaus TLK 2.jpg 

 

Vilniaus TLK.JPG 

 Vilniaus „Genio“ progimnazijos ir Vilniaus TLK nuotraukos.

 

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Jolanta Sadauskaitė

Vilniaus teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 5) 210 0056

El. paštas: jolanta.sadauskaite@vlk.lt

 

 Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.