Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Vilniaus teritorinė ligonių kasa prisideda prie socialinės akcijos už procedūras be ašarų
Naujienos
Vilniaus teritorinė ligonių kasa prisideda prie socialinės akcijos už procedūras be ašarų
2019-06-07

Palaikydama idėją, kuriant teigiamą aplinką vaikams gydymo įstaigose, ugdyti sąmoningus pacientus, Vilniaus teritorinė ligonių kasa prisideda prie VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo socialinės akcijos „Viens ir viskas“, vykstančios VšĮ Šeškinės poliklinikoje.

 

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga VšĮ Šeškinės poliklinikoje prasidėjusia ir visą birželį  truksiančia socialine akcija „Viens ir viskas" siekiama gydymo įstaigose sukurti gerų emocijų aplinką vaikams, sutelkiant jų dėmesį į pozityvius dalykus. Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) akcijai skiria knygelių, kurios dovanojamos vaikams už drąsą prieš procedūras ir jų metu. 

 

Prieš procedūras ar jų metu vaikų dėmesį į pozityvius dalykus padės sutelkti dovanojamos knygelės. Vilniaus TLK nuotraukos.

 

„Leisdami ir platindami edukacines knygeles vaikams sveikatos temomis, siekiame užauginti žmones, prisiimančius atsakomybę už savo sveikatą, suprantančius ligų prevencijos svarbą. Šio tikslo siekia ir akcijos organizatoriai, jos metu padėdami vaikams kaip galima geriau jaustis gydymo įstaigoje, susidraugauti ir bendradarbiauti su gydytojais. Džiaugiamės galėdami savo knygelėmis padėti išsklaidyti vaikams skiepų ar kraujo ėmimo procedūros baimes, kartu – prisidėti ugdant sąmoningus pacientus," – sako Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja Gintarė Rakštienė.

 20190605_1_2[1].jpg

 Organizatorė VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo direktorė Živilė Burdaitė (dešinėje) įteikė rėmėjo dovanotą ekraną filmukams rodyti. Vilniaus TLK nuotrauka.

 

Akcijos pradžia paskelbta spalvingai papuoštame VšĮ Šeškinės poliklinikos vestibiulyje šalia procedūrų kabinetų. Be rėmėjo dovanoto ekrano filmukams rodyti, mažiesiems pacientams, laukiantiems procedūrų ar jų metu narsos ir malonių emocijų suteiks dovanėlės, kurias vaikai smalsiai apžiūrinėjo iki prasidedant akcijos pradžios ceremonijai su burbulų magu Karoliu Funky-Box.

 20190605_1_3[1].jpg

 Smagų spektaklį mažiesiems pacientams surengė burbulų magas Karolis Funky-Box. Vilniaus TLK nuotrauka.

 

Šiuo metu VšĮ Šeškinės poliklinikoje vykstanti akcija už procedūras be ašarų – tęstinio VšĮ Socialiai atsakingo verslo klubo projekto „Viens ir viskas" sudedamoji dalis. Tai yra puikus būdas padėti vaikams kuo anksčiau užmegzti teigiamą ryšį su medicinos įstaigomis, kad ateityje jie kreiptųsi į gydytojus ne tik susirgę, bet ir norėdami pasitikrinti profilaktiškai. Akciją planuojama rengti ir kitose Vilniaus gydymo įstaigose.


Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 

Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.