Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Vilniaus maratone finišavo ir ligonių kasų atstovai
Naujienos
Vilniaus maratone finišavo ir ligonių kasų atstovai
2018-09-11
Penkioliktame tarptautiniame „Danske Bank“ Vilniaus maratone, kuriame dalyvavo per 15 tūkstančių bėgimo entuziastų, jėgas ir ištvermę ne pirmus metus bandė ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) bei Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) atstovai. 
 
Prie sekmadienį vykusio tradicinio „Danske Bank“ Vilniaus maratono starto linijos šiemet stojo VLK Kainų skyriaus patarėja Laura Šlepikaitė, Vilniaus teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Butkutė bei Statistikos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas Tomas Miliauskas. Visi dalyviai – ne bėgimo naujokai, tad pasirinko įveikti 42 km 195 m maratono trasą.
 
Vilniaus TLK komanda.jpg 
Vilniaus TLK komanda. Vilniaus TLK nuotr.
 
Iš maždaug 120 maratone dalyvavusių moterų VLK atstovė L. Šlepikaitė atbėgo 12-ta. Jos laikas – 3 valandos ir 29 minutės. L. Šlepikaitė maratonus bėga jau penketą metų, o Vilniaus maratone dalyvavo antrą kartą.
Tuo tarpu ketverius metus maratonus bėganti D. Butkutė Vilniaus maratone rungėsi trečią kartą ir atbėgo 35-ta. Šiai Vilniaus TLK atstovei, distanciją įveikusiai per 3 valandas 55 minutes, sveika ir aktyvi gyvensena įprasta – dažnai bėgimas jai yra būdas atvykti į darbą ir grįžti namo.
 
„Pradėjus rytą bėgimu galima žvaliau ir sklandžiau dirbti. Be to, dirbant sėdimą protinį darbą, tai yra tikra atgaiva tiek kūnui, tiek smegenims, – sako iššūkius mėgstanti D. Butkutė ir pašmaikštauja: – Šiemet netgi pasigedau Geležinio Vilko ir Maironio gatvių įkalnių bei nuokalnių – anksčiau, būdavo, bėgu viršun sukandus dantis, nes žinau, kad paskui laukia tikras smagumas – nusileisti.“
 
Maratonas.jpg 
 L. Šlepikaitė. A. Vasiliausko nuotr. 
 
Nuo 2010-ųjų aktyviai ilgų distancijų bėgimą praktikuojantis T. Miliauskas kasmet nubėga po 2–3 maratonus. Kartu su šiuo Vilniaus maratonu jis yra nubėgęs iš viso penkiolika maratonų. Sėkmingai įveikęs ilgąją distanciją, Vilniaus TLK atstovas yra patenkintas rezultatu – kaip ir planavo, finišą pasiekė vos viršydamas keturias valandas ir taip dešimčia minučių pagerindamas pernykštį savo laiką.
 
„Jaučiuosi tiesiog puikiai, nes vėl dalyvavau viename smagiausių, įdomiausių ir gražiausių sostinės renginių, kuriame susiburia tūkstančiai žmonių, skatinančių sveiką gyvenseną“, – įspūdžiais dalijasi maratonų entuziastas T. Miliauskas.
 
Abu „Danske Bank“ Vilniaus maratone dalyvavę Vilniaus TLK atstovai, paklausti, ar kitais metais vėl jame bėgs, nė sekundės nesudvejoję patvirtina, kad planas būtent toks. Šis maratonas jiems yra ir smagus iššūkis, ir galimybė savo pavyzdžiu paskatinti žmones kuo aktyviau ir sveikiau gyventi.
 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 
Kontaktai žiniasklaidai:
Jolanta Sadauskaitė
Vilniaus teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus Raštinės poskyrio
vyriausioji specialistė
Tel. (8 5)  210 0056
El. paštas jolanta.sadauskaite@vlk.lt 
 
Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.