Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > VLK: pirmoji sutartis pasirašė Panevėžio TLK
Naujienos
VLK: pirmoji sutartis pasirašė Panevėžio TLK
2014-04-07

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) pirmoji šalyje baigė pasirašyti sutartis su visomis sveikatos priežiūros įstaigomis. Iš viso Panevėžio TLK šiais metais pasirašė 261 sutartį (pernai – 315): 216 sutarčių  buvo pasirašyta dėl pirminės sveikatos priežiūros, dėl stacionarinių, specializuotų ambulatorinių (konsultacijų), slaugos ir palaikomojo gydymo, greitosios medicinos pagalbos (pernai – 198),  23 sutartys – dėl reabilitacinio gydymo (pernai – 67) ir  22 – dėl dantų protezavimo paslaugų teikimo (pernai – 50).

 

Sutarčių pasirašymo pagrindas – Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžete numatytos lėšos asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidoms apmokėti. Panevėžio TLK šiemet šioms reikmėms iš PSDF biudžeto iš viso teko apie 408,7 mln. Lt  (pernai iš viso buvo skirta apie 401,4 mln. Lt). Derybos su gydymo įstaigomis vyko sklandžiai ir visas sutartis ši TLK pasirašė pirmoji.

Sutartis baigia sudaryti ir Šiaulių TLK. Jai liko pasirašyti sutartis su Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikomis ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikomis.

Klaipėdos TLK pasirašė visas planuotas sutartis dėl pirminių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų, greitosios medicinos pagalbos, dantų protezavimo bei reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugų.

Kauno TLK jau pasirašė visas sutartis dėl greitosios medicinos pagalbos, slaugos paslaugų.  Be to, pasirašytos visos sutartys su Kauno TLK veiklos zonos stacionarinėmis gydymo įstaigomis.

Visos TLK jau yra sudariusios visas planuotas sutartis su vaistinėmis ir optikomis.

Iš viso sudarytos 304 sutartys dėl pirminių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų,  dėl stacionarinių  – 247,  dėl slaugos – 21, dėl greitosios medicinos pagalbos – 25, dėl kitų  (I, II lygio bei specializuotas ambulatorines paslaugas teikiančiomis) paslaugų – 443, dėl reabilitacijos ir sanatorinio gydymo – 119, dėl dantų protezavimo paslaugų – 214 sutarčių.

 Kraujospudzio matavimas slaugos lig.JPG

Priedas: Teritorinių ligonių kasų pasirašytos ir  suderintos sutartys 2014-04-03

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Lina Bušinskaitė

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445,
El. paštas lina.businskaite@vlk.lt

 

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.
Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt