Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > VLK lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę 2013" dalyviai
Naujienos
VLK lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę 2013" dalyviai
2013-08-27

Šiandien Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę 2013" dalyviai – Lukas Kornelijus Vaičiakas iš Rietavo ir Rokas Trimbelis iš Druskininkų. Šie moksleiviai savo ateitį ketina sieti su medicina: baigęs mokyklą L. K. Vaičiakas planuoja studijuoti mediciną, o R. Trimbelis – pasirinkęs visuomenės sveikatos studijas.

Svečius priėmė ir apie privalomojo sveikatos draudimo sistemą, ligonių kasų veiklą papasakojo bei į jų klausimus atsakė VLK direktorius Algis Sasnauskas, direktoriaus pavaduotoja Neringa Bernotienė, Draudimo plėtros, Sveikatos priežiūros, Informacinių technologijų departamentų, Ryšių su visuomene skyriaus atstovai.

Projektą LR Vyriausybė kartu su Lietuvos moksleivių sąjunga, Nacionaline moksleivių akademija ir Lietuvos mokinių parlamentu organizuoja jau penktus metus iš eilės. Projekto metu 30 gabiausių moksleivių iš visos Lietuvos turi galimybę paskutinę vasaros savaitę atlikti praktiką Lietuvos Respublikos Vyriausybėje ar pasirinktoje ministerijoje. Praktikos metu sudaroma galimybė iš arti susipažinti su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, stebėti Vyriausybės posėdžius, dalyvauti įvairiuose susitikimuose, asmeniškai pabendrauti su aukščiausiais šalies vadovais.

 

 

 

 

  VLK Ryšių su visuomene skyriaus informacija