Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > VLK informacija ligonių kasų e. paslaugų vartotojams: trikdžiai šalinami
Naujienos
VLK informacija ligonių kasų e. paslaugų vartotojams: trikdžiai šalinami
2014-01-15

Valstybinė ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) informuoja, kad laikinai neveikia ligonių kasų e. paslaugų teikimo sistema. Trikdžiai šalinami ir šių paslaugų vartotojus informuosime apie gedimų pašalinimą.

Šie sutrikimai atsirado dėl techninių priežasčių, kai, vykdant informacinės sistemos plėtros projektą, buvo įdiegti susijusios sistemos dalies pakeitimai.

Šiuo metu, prisijungus prie Elektroninių valdžios vartų sistemos www.epaslaugos.lt, galima pasitikrinti asmeninius draustumo privalomuoju sveikatos draudimu duomenis – sužinoti, ar esate draustas, pasitikrinti draustumo laikotarpius ir kitus draustumo duomenis.

Pašalinus trikdžius, visos e. paslaugos bus teikiamos įprasta tvarka ir bus galima pasitikrinti informaciją apie prisirašymą prie pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, duomenis apie gydymą (stacionare ir ambulatoriškai) bei reabilitaciją, informaciją apie išduotus kompensuojamuosius vaistus ir medicinines pagalbos priemones.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl šių gedimų nebuvo pažeisti jokie reikalavimai, susiję su duomenų apie asmens sveikatą konfidencialumu. Visi duomenys yra apsaugoti ir grėsmė juos prarasti ar atskleisti neįgaliotiems asmenims nebuvo iškilusi.

El. paslaugų vartotojų atsiprašome už šiuos nepatogumus.

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.