Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > VLK buvo pažymėta Tarptautinė kokybės diena
Naujienos
VLK buvo pažymėta Tarptautinė kokybės diena
2014-11-14

Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) buvo pažymėta Tarptautinė kokybės diena. Į šventę susirinkusius VLK darbuotojus sveikino VLK administracijos atstovas Draudimo plėtros departamento direktorius Gintaras Kacevičius. TNS LT tyrimų ekspertizės vadovė Daiva Plauškaitė-Camacho Andrade pristatė pranešimą „Kas man yra kokybė?“

 

P1010194.JPG Tarptautinė kokybės diena VLK minima nuo 2009 m. Šventės akimirka. Nuotr. VLK.  

 

Paminėti Tarptautinę kokybės dieną VLK ir teritorinių ligonių kasų (TLK) darbuotojams jau tapo tradicija – toks renginys organizuojamas jau nuo 2009 metų. Šventės metu apdovanojami tie ligonių kasų darbuotojai, kurių indėlis į VLK veiklos kokybę  pripažįstamas kolegų.

 

Šiemet padėkos raštai buvo skirti VLK Paslaugų ekspertizės, metodinio vadovavimo ir kontrolės skyriaus vyr. specialistei Audronei Čibirienei ir VLK Biudžeto planavimo skyriaus vyr. specialistei Agnei Šturienei. G. Kacevičius padėkojo visiems ligonių kasų komandos nariams už gerą darbą ir už pastangas kokybiškai juos visus atlikti.

 

Verta atkreipti dėmesį į tai, kad ligonių kasose kokybei skiriamas nemažas dėmesys. Visoje ligonių kasų sistemoje (VLK ir TLK) įdiegta ir veikia kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001 standarto keliamus reikalavimus. Kasmet atliekami nepriklausomi VLK ir TLK kokybės vadybos sistemos priežiūros auditai. Kokybės vadybos sistemos įdiegimas parodo, kad visa organizacija – kiekvienas kolektyvo narys – prisideda prie nuolatinių pokyčių ir veiklos gerinimo.

 

Ligonių kasoms, siekiančioms kuo efektyviau panaudoti Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšas apdraustųjų sveikatos priežiūros išlaidoms kompensuoti, kokybės vadybos sistema tapo nuolatinio veiklos tobulinimo įrankis.

 

Ligonių kasų klientai – draudžiamieji privalomuoju sveikatos draudimu. Tai yra visi nuolatiniai Lietuvos gyventojai: ir privalomojo sveikatos draudimo mokesčio mokėtojai, ir draudžiamieji valstybės lėšomis, ir kiti, kuriems ligonių kasos teikia įvairias paslaugas. Ligonių kasos, kaip paslaugų teikėjas, savo veikloje laikydamasis tarptautinių kokybės standartų, įsipareigoja tenkinti savo vartotojų poreikius ir nuolat gerinti paslaugų teikimą.

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyrius

 

Renginio akimirkos. VLK nuotr.

 

Renginį pradėjo Draudimo plėtros departamento direktorius Gintaras Kacevičius.

P1010179.JPG 

 

Renginio pranešėja – TNS LT tyrimų ekspertizės vadovė Daiva Plauškaitė-Camacho Andrade

P1010188.JPG 

 

VLK Paslaugų ekspertizės, metodinio vadovavimo ir kontrolės skyriaus vedėja Daiva Berūkštienė (dešinėje) ir VLK Biudžeto planavimo skyriaus vedėja Simona Adamkevičiūtė su padėkos raštais, skirtais jų vadovaujamų skyrių darbuotojoms – vyr. specialistei Audronei Čibirienei ir vyr. specialistei Agnei Šturienei

 P1010200.JPG