Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Sveikinimas vasario 16 d. proga
Naujienos
Sveikinimas vasario 16 d. proga
2017-02-15

​Mielieji,


prieš 99-erius metus įvyko vienas svarbiausių įvykių mūsų šalies istorijoje – atkurta Lietuvos valstybė. Šis ryžtingas žingsnis padėjo pamatus valstybei, kurioje gyvename šiandien, nors kažkada tai atrodė tik tolima svajonė.  


„Mes esame tokie pat žmonės kaip ir mūsų kaimynai ir norime visomis teisėmis, priklausančiomis visai žmonijai, lygiai su mūsų kaimynais naudotis", –  pirmojoje „Aušroje" rašė vasario 16-osios signataras J. Basanavičius.


Didžiuodamasis tautos stiprybe ir pasiekimais sveikinu visus Jus su Lietuvos gimtadieniu. Linkiu ryžto kuriant mūsų šalies gerovę ir, žinoma, rūpintis didžiausių mūsų turtu – sveikata.


Aurimas Baliukevičius,
VLK Informacinių technologijų departamento direktorius,
laikinai vykdantis direktoriaus funkcijas