Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Susitikimas su Kauno darbo biržos specialistais
Naujienos
Susitikimas su Kauno darbo biržos specialistais
2015-10-02

Rugsėjo pabaigoje įvyko Kauno teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovų susitikimas su Kauno teritorinės darbo biržos specialistais, kurie atvyko iš Raseinių, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų, Kauno bei Kauno rajono.

 

Kauno TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Valinskaitė-Barščevičienė pristatė pranešimą ir atsakė į Kauno teritorinės biržos darbuotojų pateiktus klausimus apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD): kiek jis galioja asmeniui išėjus iš darbo, kaip draudžiami dirbantys pagal individualias veiklos pažymas, verslo liudijimus, autorines sutartis. Taip pat pateikta aktuali informacija apie tėvų, auginančių vaikus, neįgaliųjų, abiturientų, absolventų draudimo ypatumus.

 

 

Renginį pradėjo Kauno teritorinės darbo biržos Darbo išteklių skyriaus vedėja Inga Balnanosienė (dešinėje). Kauno darbo biržos Bendrųjų reikalų specialistės Justinos Žardeckaitės nuotrauka.

 

„Susitikimo metu paaiškėjo, kad dažnai gydymo įstaigų darbuotojai pacientams dėl sveikatos draudimo siūlo kreiptis ne į ligonių kasą, bet į darbo biržą, todėl jos specialistams pravartu žinoti esminius dalykus apie PSD. Iš susitikimo metu pateiktų klausimų paaiškėjo, kad darbo biržos specialistų noras sukaupti kuo daugiau informacijos apie PSD yra didžiulis. Džiugu, kad Kauno teritorinės darbo biržos darbuotojai žino, bet nori dar labiau pagilinti žinias apie PSD", – sakė R. Valinskaitė-Barščevičienė.

 

IMG_2375.JPG 

 

Pranešimą pristato Kauno TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Valinskaitė-Barščevičienė.  Kauno darbo biržos Bendrųjų reikalų specialistės Justinos Žardeckaitės nuotrauka.

 

Paklausus, kuo naudingas šis susitikimas buvo Kauno krašto darbo biržos specialistams, Kauno teritorinės darbo biržos darbo išteklių skyriaus vedėja Inga Balnanosienė teigė, kad susitikimas su Kauno TLK atstovais labiausiai naudingas tiesiogiai su klientais dirbantiems specialistams, kurių kiekvieną dieną gyventojai teiraujasi apie PSD, nemokamas gydymo paslaugas, draustumą baigus vidurinę mokyklą ir pan. Žinodami atsakymus, darbuotojai galės tvirčiau jaustis konsultuodami klientus, be to, jiems bus suteikta daugiau informacijos vienoje įstaigoje.

 

„Išgirdome profesionalius atsakymus apie PSD išėjus iš darbo, baigus studijas, dirbant savarankiškai ar ne visą darbo dieną, taip pat apie draudimą atvykstančius dirbti iš trečiųjų šalių į Lietuvą. Šias žinias panaudosime kasdieniniame darbe, siekdami vieno bendro tikslo – kokybiškai konsultuoti socialiai pažeidžiamus rajonų ir miesto gyventojus", – teigė I. Balnanosienė.

 

Visiems susitikimo dalyviams buvo pristatytos ir išdalintos Valstybinės ligonių kasos išleistos knygelės „Privalomojo sveikatos draudimo ABC šeimai".

 

Šis pirmasis Kauno TLK iniciatyva organizuotas susitikimas – puikus dviejų valstybės institucijų bendradarbiavimo pavyzdys, patvirtinantis, kad turėdami daugiau aktualios informacijos galime klientams suteikti kokybiškesnį aptarnavimą. Tikimės, kad mūsų bendradarbiavimas nenutrūks ir ateityje.

 

Kontaktai žiniasklaidai:
    Veronika Pečkienė
    Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene  
    Tel. (8 37) 207 759, el. paštas veronika.peckiene@vlk.lt

 

Gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba

ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.