Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Spaudos dieną – sveikatos receptai žurnalistams
Naujienos
Spaudos dieną – sveikatos receptai žurnalistams
2013-05-07

Gegužės 7-ąją – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) pakvietė Panevėžio ir Utenos apskričių žiniasklaidos darbuotojus kartu paminėti jų profesinės šventės. Atvykusiesiems į ligonių kasą pristatyta šios įstaigos bendradarbiavimo su žiniasklaida patirtis, surengti intensyvūs mokymai sveikatinimo tema „Lenk medį, kol jaunas“ arba „Žurnalistams – apie sveikatą“, parodytas vaizdo reportažas „Sveikatos receptai širdžiai“, padėkota už pagalbą informuojant visuomenę apie ligonių kasų veiklą, jos teikiamas paslaugas.

Į renginį įsijungė Panevėžio miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai, ne tik trumpai supažindinę žurnalistus su savo veikla, pakvietę į gegužės mėnesį organizuojamus renginius, bet ir pasiūlę svečiams išbandymą girtumo akiniais, antsvorio liemene bei vaizdžiai aiškinę, kokių blogybių organizmui atneša rūkymas ar neteisinga mityba.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijos, kuri užmezgusi socialinę partnerystę su Panevėžio TLK, moksleivės Karolina ir Marta žurnalistams surengė viktoriną – klausinėjo, kiek, pavyzdžiui, vandens reikia išgerti suaugusiam žmogui per parą ir kiek procentų žmogaus organizmo sudaro vanduo, už kokią pinigų sumą pagal šiuo metu galiojančią tvarką gali protezuoti dantis senatvės pensijos sulaukę žurnalistai, prašė išvardyti bent 5 įstatymus, susijusius su sveikatos apsauga ir kt.

Teisingai atsakiusiesiems į klausimus įteikti prizai.

Panevėžio TLK specialistai dėkojo visiems žurnalistams ir visoms redakcijoms, geranoriškai padedančioms skleisti informaciją.

„Be Jūsų mūsų parengta informacija nepasiektų tiek daug skaitytojų, žiūrovų, klausytojų, kiek pasiekia su Jūsų pagalba. Dėkojame tiems, kurie suteikia kertelę brangaus laikraščio puslapio ar kelias minutes eterio TLK parengtai informacijai skleisti. O su tais, kurių dėmesio dar nenusipelnėme, viliamės bendradarbiauti ateityje, – sakė Panevėžio TLK direktoriaus pavaduotoja Alma Čiplienė.

Panevėžio TLK įsteigė nominacijas redakcijoms, daug ir įvairiai prisidėjusioms prie visuomenės informavimo apie ligonių kasų teikiamas paslaugas ir veiklą. Įstaigos direktoriaus padėkos raštas ir Panevėžio TLK atminimo dovana įteikti:

už ilgametį bendradarbiavimą su Panevėžio TLK – Aukštaitijos televizijai;

už produktyvumą – „Panevėžio balso“ redakcijai, pernai paskelbusiai net 35 straipsnius ir pranešimus, susijusius su ligonių kasų veikla;

už parodytą iniciatyvą atvykti į Panevėžio TLK ir parengti net keletą išsamių reportažų įvairiomis temomis – Ignalinos televizijai;

už platų požiūrį skelbiant informaciją, parengtą ne tik TLK, bet ir Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos bei pačios ministerijos – „Utenos dienai“;

už kitokį požiūrį į bendradarbiavimą – „Kupiškėnų minčių“ redakcijai, daug prisidėjusiai prie ligonių kasų parengtos informacijos sklaidos, tačiau besilaikančiai pozicijos bendrauti per atstumą.

Spaudos dienos minėjimas užbaigtas nuotaikingu moksleivių Karolinos ir Miglės dueto pasirodymu – merginos profesinę šventę šventusiems žurnalistams, pritardamos gitara ir būgnu, sudainavo dainas trijomis skirtingomis kalbomis.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 
Panevėžio TLK už ilgametį bendradarbiavimą Aukštaitijos televizijai skirtą apdovanojimą atsiėmė žurnalistės Justina Kazlauskienė ir Kristina Ožalė.


KTV Plius televizijos operatorius Osvaldas Kujalis, išbandęs Visuomenės sveikatos biuro specialisčių pasiūlytus girtumo akinius ir antsvorio liemenę, nesijautė labai nepatogiai.