Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Socialinių reikalų skyriaus lankytojus mėnesį džiugins pozityvi paroda
Naujienos
Socialinių reikalų skyriaus lankytojus mėnesį džiugins pozityvi paroda
2018-03-07

Ligonių kasų kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu (LSFK) praėjusių metų pradžioje organizuoto 5–12 klasių mokinių nuotraukų konkurso „Sveika šeima" paroda, apkeliavusi dvi apskritis, šią savaitę grįžo į Panevėžį. Beveik metus trukusios jos kelionės galutinė stotelė – Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyrius. Čia 13 geriausių konkurso dalyvių iš Panevėžio ir Utenos apskričių darbų puoš patalpas visą kovo mėnesį.

 

Socialinių reikalų skyriaus darbuotojos, pirmos pamačiusios iškabintas mokinių fotografijas, pastebėjo, kad paroda yra itin jauki ir šilta. Jos pozityvumą, tikimasi, įvertins ir skyriaus lankytojai.

 

„Džiaugiamės, kad moksleivių nuotraukų paroda sulaukė nemažo susidomėjimo – gydymo įstaigos, visuomenės sveikatos biurai ir kitos institucijos noriai atsiliepė į Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) siūlymą eksponuoti konkurso nugalėtojų darbus. Paroda per nepilnus metus aplankė 11 vietų. Mokinių darbai džiugina savo turiniu, pagautomis nuotaikomis, tad visi, kas priėmė parodą, negaili jai komplimentų. Mums malonu, kad ligonių kasų organizuotas konkursas sveikos šeimos tema išeina už įstaigos ribų, o jo darbai galbūt paskatins parodos lankytojus susimąstyti apie šeimos sveikatą", – sako Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas.

 

Panevėžys.jpg 

Šio konkurso nugalėtojos Gabrielės Žilinskaitės iš Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos nuotrauka „Aktyvūs ir sveiki“ (Panevėžio TLK).

 

Iš viso konkurse „Sveika šeima" dalyvavo beveik pusšimtis Panevėžio ir Utenos apskričių moksleivių iš 24 mokyklų, 11 savivaldybių. Tarp laimėtojų darbų yra net du panevėžiečių: buvusios Kazimiero Paltaroko gimnazijos abiturientės Linos Česnakaitės nuotrauka „Mamos ir vaiko maudynės" (fotografijos mokytojas Stasys Skrebys) ir „Ąžuolo" progimnazijos tuomečio 5 kl. mokinio Gabrieliaus Guoko nuotrauka „Pilnas maišas obuolių, tai ir sveika, ir skanu!" (mokytoja  Rasa Guokienė). Nors fotografuoti šeimos gydytojų dauguma neišdrįso, nuotraukose atsispindi tai, kas padeda šeimai būti sveika.  

 

Parodą, kurios kelionė prasidėjo 2017 m. gegužės 12-ąją minint Tarptautinę šeimos dieną, matė Panevėžio miesto ir Pasvalio rajono savivaldybių visuomenės sveikatos biurų, Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro, Panevėžio miesto poliklinikos, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos, UAB Ignalinos sveikatos centro, Visagino ir Anykščių rajono savivaldybės ligoninių, Visagino vaikų kūrybos namų, Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro lankytojai.

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

 

 Ligonių kasos kviečia:


Rūpimus klausimus galima pateikti
info@vlk.lt arba 8 700 88888.