Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda keliauja po Lietuvą
Naujienos
Socialinės akcijos „Aplenk ligą“ fotografijų paroda keliauja po Lietuvą
2016-01-13

Jau daugiau kaip metus po Lietuvą keliauja socialinės akcijos „Aplenk ligą" fotografijų paroda, raginanti žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Paroda aplankė daugiau nei 40 vietų: pirminės sveikatos priežiūros centrus, ligonines, ambulatorijas ir pan. Fotografijose užfiksuoti garsūs Lietuvos sportininkai kviečia nemokamai išsitirti dėl vėžio, širdies ir kraujagyslių ligų, sveikai gyventi, laiku apsilankyti pas gydytojus, dalyvauti nemokamose ligų prevencijos programose.


 

 

Nuotraukų paroda VŠĮ Centro poliklinikoje. Vilniaus TLK nuotrauka.


 

 

Socialinė akcija „Aplenk ligą", kurios iniciatoriai Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK), startavo 2014 m. gruodį. Akcijos ambasadoriai Lietuvoje žinomi sportininkai: Andrėjus Zadneprovskis, Edvinas Krungolcas, Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Donata Vištartaitė, Ieva Serapinaitė bei Vladislavas Sosnovskij.

 

Tai savo laimėjimais mūsų šalį garsinantys sportininkai, kuriuos girdi ir mato visa Lietuva, todėl jų lūpomis ištartas kvietimas nelikti abejingiems brangiausiam turtui – sveikatai – kur kas efektyvesnis nei įprasta socialinė reklama. Savo ruožtu, ir mes džiaugiamės jų pasiekimais sporte. Ypač didžiuojamės, kad L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė pernai buvo paskelbta geriausia 2015 metų Lietuvos sportininke.

 

Šios sporto žvaigždės kviečia žmones aktyviau rūpintis savo ir artimųjų sveikata, nemokamai išsitirti dėl vėžio, sveikai gyventi. Fotografijos  ir šiemet keliaus po visą Lietuvą – aplankys šalies ir savivaldos institucijas, gydymo įstaigas, vaistines, socialinius partnerius.

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyrius