Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Sergančiųjų psoriaze konferencijoje – apie pacientų teises ir pareigas
Naujienos
Sergančiųjų psoriaze konferencijoje – apie pacientų teises ir pareigas
2014-11-05

Spalio 24 d. Kauno Žalgirio arenoje įvyko respublikinė konferencija „Dermatologijos ir venerologijos aktualijos“, skirta pasaulinei žvynelinės dienai paminėti, kurios metu  lankytojams  pristatyta ir aktuali ligonių kasų informacija. 

 

024.JPG 

Pranešimą konferencijoje skaito Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene
Veronika Pečkienė.   Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų fotografės Ilonos Subotinaitės nuotr.
 

 

Tą pačią dieną Žalgirio arenoje, Salos salėje vyko ir Lietuvos psoriaze sergančiųjų draugijos konferencija. Savo nuomonę apie psoriazės gydymą bei biologinius vaistus išsakė dermatovenerologė prof. Rimantė Lapinskaitė.

 

Draugijos pirmininkas Renaldas Raisutis pristatė metinę draugijos veiklą. Po to draugijos tarybos narė, Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Veronika Pečkienė perskaitė pranešimą „Ar žinote pacientų teises ir pareigas?" apie privalomojo sveikatos draudimo reikšmę, ligų prevencijos programas, kompensuojamųjų vaistų pasą, teisę pasirinkti gydymo įstaigą ir šeimos gydytoją bei kitas aktualijas.

 

034.JPG 

Konferencijos dalyviams skirti ir ligonių kasų lankstinukai apie kompensuojamuosius vaistus. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų fotografės Ilonos Subotinaitės nuotr. 

 

Renginių metu buvo platinami Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos lankstinukai „Ką verta žinoti apie kompensuojamuosius vaistus?" bei „Privalomasis sveikatos draudimas – Jūsų sveikatos labui".  

 

Konferencijų dalyvių dėmesiui buvo iškabinti Kauno teritorinės ligonių kasos ir Kauno visuomenės sveikatos biuro pagaminti plakatai „Privalomasis sveikatos draudimas: ką reikia žinoti?"

 

 

Kauno TLK informacija

 

Parengė Veronika Pečkienė,

Kauno TLK Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

ryšiams su visuomene