Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdis vyks VLK
Naujienos
Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdis vyks VLK
2013-05-21

Šį trečiadienį, gegužės 22 d., 10-12 val., Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai išvažiuojamojo posėdžio metu lankysis Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK). Šio išvažiuojamojo posėdžio metu komiteto nariai domėsis aktualiais sveikatos apsaugos klausimais, kuriuos jiems pristatys Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) ir VLK atstovai.

Komiteto nariams bus pateikta informacija apie šių metų 1-ojo ketvirčio Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto vykdymą, apie sutartis, sudarytas tarp teritorinių ligonių kasų ir viešųjų bei privačių sveikatos priežiūros paslaugas teikiančių įstaigų.

Šio išvažiuojamojo posėdžio metu taip pat bus aptarta, kaip planuojama įgyvendinti 2013 m. Konstitucinio Teismo nutarimą dėl pareigos mokėti valstybinio socialinio draudimo ir privalomojo sveikatos draudimo įmokas, taip pat dėl motinystės (tėvystės) pašalpų sumažinimo. Komiteto nariai bus supažindinti ir su aktualiausia informacija, susijusia su naujai, t. y. gegužės 14 d., įsigaliojusiu kompensuojamųjų vaistų kainynu.

Toks Sveikatos reikalų komiteto išvažiuojamasis posėdis VLK rengiamas pirmą kartą.


Kontaktai žiniasklaidai:
Lina Bušinskaitė
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445
El. paštas lina.businskaite@vlk.lt