Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Seimo Sveikatos reikalų komitete – apie sutarčių pasirašymą
Naujienos
Seimo Sveikatos reikalų komitete – apie sutarčių pasirašymą
2015-04-08

Šiandien Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje su Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovais aptartas kasmetinis sutarčių sudarymas su gydymo įstaigomis, vaistinėmis, optikomis ir kitomis sveikatos priežiūros paslaugas teikiančiomis įstaigomis, kuris jau sėkmingai artėja į pabaigą.


Naujausiais VLK duomenimis, šiuo metu yra suderinta ir pasirašoma 98 proc. visų planuotų sutarčių, tai yra 1357 sutartys. Pasirašyti liko tik keliolika sutarčių, kurios šiuo metu yra derinamos ir, tikimasi, bus pasirašytos artimiausiu metu. Taigi šiais metais sutarčių sudarymas vyksta sklandžiai, o jos turėtų būti baigtos pasirašinėti antroje balandžio pusėje.

Plačiau – fotoreportaže.

 

 

VLK Draudimo plėtros departamento direktorius, laikinai einantis VLK direktoriaus pareigas, Gintaras Kacevičius Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariams pristatė naujausią informaciją apie sutarčių sudarymo eigą su gydymo įstaigomis, vaistinėmis, optikomis ir kitomis įstaigomis, teikiančiomis sveikatos priežiūros paslaugas pacientams. VLK nuotrauka.

 

 P1010324.JPG

 Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Dangutė Mikutienė turėjo klausimų laikinajam VLK vadovui G. Kacevičiui apie sutarčių sudarymą ir kitas sveikatos priežiūros aktualijas. VLK nuotrauka.

 

P1010322.JPG 

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė pabrėžė, kad vienu iš prioritetų išlieka slaugytojų atlyginimų kėlimas ir slaugos paslaugų plėtra. VLK nuotrauka.

 

 P1010343.JPG

Šiame posėdyje dalyvavo ir LR Prezidentės patarėja Aira Mečėjienė (antra iš kairės). Šalia jos – VLK Biudžeto planavimo skyriaus vedėja Vitalija Dagilytė. VLK nuotrauka.

 

P1010330.JPG 

Į Seimo Sveikatos reikalų komiteto narių ir šio posėdžio dalyvių klausimus atsakė VLK Sveikatos priežiūros paslaugų departamento direktorius Viačeslavas Zaksas ir Sutarčių skyriaus vedėja Violeta Tylienė. VLK nuotrauka.

 

P1010332.JPG 

 

Susitikime dalyvavo (iš kairės) Panevėžio TLK direktorius Jonas Narbutas, Šiaulių TLK direktorius Remigijus Mažeika, Kauno TLK direktorius Virgilijus Šiaudikis. VLK nuotrauka.

 

P1010335.JPG 

Sveikatos reikalų komiteto posėdyje dalyvavo ir Premjero patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus (pirmas iš dešinės). VLK nuotrauka.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Lina Bušinskaitė

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445

El. paštas lina.businskaite@vlk.lt


    Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

 

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų 
    informacijos telefono numeriu 8 700 88888.