Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Seime vyks ketvirtoji ligonių kasų metinė konferencija
Naujienos
Seime vyks ketvirtoji ligonių kasų metinė konferencija
2013-03-20

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) praneša, kad šių metų balandžio 5-ąją Seimo rūmuose organizuojama ketvirtoji metinė ir jau tradicine tapusi ligonių kasų konferencija. Šiemet jos metu išskirtinis dėmesys bus skiriamas diskusijai, kaip privalomasis sveikatos draudimas galėtų geriau atstovauti visuomenės interesams. Apie tai diskutuos ne tik politikai, viešojo sektoriaus atstovai, bet ir pacientų, medikų bei akademinės bendruomenės atstovai.

Todėl šių metų VLK konferencija pavadinta „Privalomojo sveikatos draudimo vaidmuo atstovaujant viešajam interesui: tarp valstybinio reguliavimo ir konkurencijos“.

Pastaruosius kelerius metus iš eilės organizuojama VLK konferencija jau spėjo tapti tradiciniu metiniu renginiu, sulaukiančiu itin didelio visuomenės susidomėjimo. Visus į ją susirinkusius svečius, sveikins aukšti valstybės pareigūnai, politikai, visuomenės veikėjai. Kaip ir kasmet, į konferenciją kviečiami pacientų organizacijų, gydymo įstaigų, farmacijos įmonių atstovai, Sveikatos apsaugos ministerijos, valstybės ir savivaldybių institucijų, aukštųjų mokyklų, ligonių kasų darbuotojai iš visos Lietuvos.

Konferencijoje pranešimą skaitys VLK direktorius Algis Sasnauskas, bendrovės „Baltijos tyrimai“ atstovai pristatys 2012 m. pabaigoje atlikto tyrimo rezultatus, parodančius, ką gyventojai žino apie privalomąjį sveikatos draudimą, kaip naudojasi jo teikiamomis galimybėmis, kaip apskritai pacientas jaučiasi mūsų šalies sveikatos sistemoje. Taip pat bus analizuojami ir teisiniai konkurencijos bei rinkos reguliavimo aspektai, sveikatos priežiūros paslaugų vartojimo netolygumai mūsų šalyje.

Patekti į VLK konferenciją galės visi organizatorių kvietimus gavę asmenys ar organizacijų atstovai. Tuo tarpu asmenų ar organizacijų, negavusių kvietimų, registracija prasidės nuo balandžio 1 d. tuo pačiu interneto adresu.

Į šią VLK konferenciją bus kviečiami ir žiniasklaidos atstovai.

Šis renginys prasidės 9:30 val., registracijos į renginį pradžia – 9 val.

Daugiau informacijos apie VLK konferenciją galima sužinoti el. paštu konferencija@vlk.lt arba tel. (8 5) 236 4193.


Ryšių su visuomene skyrius