Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Renkamos veiksmingiausios antikorupcinės iniciatyvos
Naujienos
Renkamos veiksmingiausios antikorupcinės iniciatyvos
2013-08-30

Jau antrus metus iš eilės gruodžio 9 d. minint Tarptautinę antikorupcijos dieną teikiami apdovanojimai už veiksmingas antikorupcines metų iniciatyvas. Sveikatos apsaugos ministerija, skatindama aktyvesnį visuomenės dalyvavimą antikorupcinėje veikloje, kviečia visus siūlyti iniciatyvas, kurios vertos apdovanojimų.

Veiksmingomis antikorupcinėmis iniciatyvomis laikoma veikla (akcijos, renginiai), kurios tikslas – korupcijos prevencija, antikorupciniai projektai, kultūros, meno kūriniai, žurnalistiniai ar kiti tyrimai, straipsniai, laidos kovos su korupcija tema, kitos 2013 m. įgyvendintos ar įgyvendinamos korupcijos prevencijos priemonės sveikatos sistemoje: antikorupciniai projektai, siūlymai dėl antikorupcinių nuostatų įteisinimo, kitos korupcijos prevencijos veiklos ir priemonės, kurias siūloma įgyvendinti sveikatos sistemoje.

Sveikatos apsaugos ministerija organizuoja antikorupcinių iniciatyvų atranką apdovanojimui ir kviečia iki šių metų spalio 4 d. (įskaitytinai) paštu (Sveikatos apsaugos ministerija, Vilniaus g. 33, LT-01506 Vilnius) arba el. paštu ministerija@sam.lt teikti paraiškas.

Atrankai veiksmingas antikorupcines iniciatyvas (ne daugiau kaip dvi) gali teikti Sveikatos apsaugos ministerijos struktūriniai padaliniai, Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldžios viešosios ir biudžetinės įstaigos, privačios sveikatos priežiūros įstaigos, taip pat įmonės, organizacijos, draugijos, asociacijos bei kitos organizacijos, atstovaujančios pacientų bei medikų bendruomenės interesus, farmacinės firmos, studentų organizacijos, kiti juridiniai ir fiziniai asmenys, 2013 m. įgyvendinę (įgyvendinantys) ar teikiantys pasiūlymus dėl antikorupcinių iniciatyvų sveikatos sistemoje įgyvendinimo ateityje.

Išsamesnę informaciją apie paraiškų teikimo sąlygas ir atrankos organizavimo tvarką galima rasti Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje http://www.sam.lt/go.php/korupcijos_prevencija . Taip pat informacija teikiama tel. (8 5) 266 1495, 205 3372.