Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Projekte „Laisvės ir tapatybės ženklai“ – Panevėžio TLK
Naujienos
Projekte „Laisvės ir tapatybės ženklai“ – Panevėžio TLK
2017-06-20

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) kartu su dar devyniolika kitų Panevėžio miesto kultūros, meno ir mokslo, teisės, sveikatos, sporto, verslo, savivaldos įstaigų tapo Panevėžio miesto dailės ir Fotografijos galerijų projekto „Laisvės ir tapatybės ženklai" partnere. Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių papuošė panevėžiečio fotografo Evaldo Ivanausko 2011 m. daryta nuotrauka „Tiltas" ir nuoroda, kur galima pamatyti kitus projekto dalyvių fotografijos darbus.

 

Šis projektas – tai skirtingose miesto vietose išsidėstęs dviejų fotografijos parodų ciklas, kviečiantis žiūrovus artimiau susipažinti su Panevėžio miestu, svarbiais kultūros objektais, čia pat greta vykstančiais reiškiniais. Birželio 16 d. šio fotografijų projekto parodos pristatymas visuomenei vyko Panevėžio autobusų stotyje.

 

 

Gyventojų aptarnavimo skyrių papuošė Evaldo Ivanausko nuotrauka „Tiltas“. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Pasak organizatorių, tai 1-oji projekto paroda, išsidėsčiusi 20-tyje Panevėžio miesto įstaigų, tapusių projekto partneriais. Kiekviena iš jų savaip atskleidžia miesto tapatybę ir svariai prisideda prie laisvos ir savo vertę suvokiančios visuomenės raidos. Įstaigų partnerių patalpose eksponuojama po vieną didelio formato fotografiją, kartu pateikiant nuorodas į vietas, kuriose rodomi kiti projekto darbai.

 

Šiuo projektu siekiama per meno kūrinius skleisti pilietines nuostatas, atpažįstant savo laisvės bei tapatybės ženklus. Tikimasi, kad žiūrovai, keliaudami nuo vieno kūrinio prie kito, ne tik aplankys ir apžiūrės žinomų meistrų fotografijas, bet taip pat susipažins su kitais svarbiais miesto objektais.

 

Panevėžio TLK pastatas 2014 m. įrašytas į kultūros vertybių registrą. Tad atvykusieji pasižiūrėti E. Ivanausko fotografijos, kartu apsilankys 1937 m. specialiai prieškario Ligonių kasai statytuose rūmuose, turės galimybę Gyventojų aptarnavimo skyriuje sužinoti tai, kas aktualu ir kas susiję su privalomuoju sveikatos draudimu ar sveikatos priežiūros paslaugų teikimu.

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

 

 

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888. ​