Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Privalomojo sveikatos draudimo aktualijas išgirsta vis daugiau Šiaulių TLK veiklos zonos gyventojų
Naujienos
Privalomojo sveikatos draudimo aktualijas išgirsta vis daugiau Šiaulių TLK veiklos zonos gyventojų
2014-06-03

Šiaulių TLK jau keleri metai nuosekliai bendradarbiauja su savo veiklos zonos visuomenės sveikatos priežiūros įstaigomis ir bendruomenėmis. Šiais metais keturiuose informavimo renginiuose dalyvavo daugiau kaip 300 lankytojų.

 Joniskio_III_a_Univ_2014_3.JPG

Susitikimo akimirkos Joniškio visuomenės sveikatos biure su Joniškio trečiojo amžiaus universiteto klausytojais. Nuotrauka Šiaulų TLK. 

  

Gegužę buvo surengtas susitikimas su Žemaičių Kalvarijos (Plungės rajonas) mokytojais ir tėvais – TLK darbuotojai dalyvavo tėvų susirinkime, pateikė aktualią informaciją apie privalomąjį sveikatos draudimą ir prevencines programas, atsakė į tėvų ir mokytojų klausimus.

Plungės rajono visuomenės sveikatos biure buvo surengtas susitikimas su Telšių, Mažeikių ir Plungės rajonų visuomenės sveikatos biurų specialistais. Šiame susitikime buvo diskutuojama apie efektyvesnį bendruomenės informavimą prevencinių programų klausimais ir nutarta, kad visuomenės sveikatos biurų specialistai, kurių veikla glaudžiai susijusi su bendruomenės gyvenimu, gali padėti TLK ne tik rengti susitikimus su mokyklų bendruomenėmis, bet ir patys skleisti joms svarbią informaciją.

Joniškyje buvo surengtas susitikimas-diskusija su trečiojo amžiaus universiteto klausytojais, Radviliškio rajono Lizdeikos gimnazijoje vykusioje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Sveikas mokytojas – sėkmingo ugdymo garantas" buvo skaitomi pranešimai ir diskutuojama aktualiais privalomojo sveikatos draudimo ir prevencinių programų klausimais, atsakyta į dalyvių klausimus.

Visuose renginiuose buvo platinami VLK išleisti plakatai, lankstinukai, informuojantys apie privalomąjį sveikatos draudimą, prevencines programas, kompensuojamuosius vaistus, Europos sveikatos draudimo kortelę ir kt.

Šiaulių TLK renginiai sukėlė didelį susidomėjimą, jų dalyviai pateikė šios TLK darbuotojams svarbių klausimų apie privalomojo sveikatos draudimo naudą, aktyviai dalyvavo diskusijose. Tad ir toliau planuojama rengti panašius susitikimus su vietos bendruomene, skleisti informaciją jai rūpimais klausimais, skatinti ją domėtis privalomuoju sveikatos draudimu.

 

Šiaulių teritorinė ligonių kasa