Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Prie Pasaulinės širdies dienos minėjimo prisijungė ir Panevėžio TLK
Naujienos
Prie Pasaulinės širdies dienos minėjimo prisijungė ir Panevėžio TLK
2017-09-28

Šią savaitę minint Pasaulinę širdies dieną, Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) prisidėjo prie Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) rugsėjo 27-ąją organizuoto šios dienos minėjimo – prevencinės akcijos „Sveikas aš – sveika širdis".

 

Renginyje, vykusiame Panevėžyje, Laisvės aikštėje, ligonių kasos atstovai dalijosi informacija apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis finansuojamą širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos programą ir kitas iš to paties fondo apmokamas prevencijos programas, priminė panevėžiečiams apie privalomąjį sveikatos draudimą, Europos sveikatos draudimo kortelę, taip pat prie Panevėžio miesto savivaldybės VSB palapinės surengė viktoriną, patikrinančią jos dalyvių žinias apie širdies ir kraujagyslių ligas, sveikatos priežiūros paslaugų teikimą ir kt., dalijo įvairius lankstinukus, skrajutes.

 

 

Atsakiusieji į klausimus ne tik gavo Panevėžio TLK prizų už teisingus atsakymus, bet ir sužinojo vertingos informacijos. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Pasaulinės širdies dienos minėjime buvo galima pasimatuoti streso lygį, sužinoti kūno masės indeksą, pasimatuoti kraujospūdį, sužinoti apie sveiką gyvenseną, donorystę ir kt. Šias paslaugas Laisvės aikštės praeiviams siūlė Panevėžio miesto savivaldybės VSB ir renginio partneriai.

 

 

DSC_1582.JPG 

 Viktorinoje dalyvavo įvairaus amžiaus panevėžiečiai ir jiems visai neblogai sekėsi atsakyti į klausimus. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

 

Panevėžio TLK surengtoje viktorinoje dalyvavo įvairaus amžiaus panevėžiečiai. Daugumai jų visai neblogai sekėsi atsakyti į klausimus, kiek žmonių Lietuvoje kasmet suserga miokardo infarktu, kurių ligų pasekmių siekiama išvengti vykdant prevencinę širdies ir kraujagyslių ligų programą, kaip dažnai galima nemokamai tikrintis sveikatą pagal šią programą, kas aktyviau tikrinasi – vyrai ar moterys, nuo kurių metų Lietuvoje ji įgyvendinama, kokie gydytojo veiksmai nustačius, kad širdies ir kraujagyslių ligų tikimybė pacientui yra didelė, su kuo siejamos širdies ir kraujagyslių ligos visame pasaulyje, kiek žmonių Europoje kasmet miršta nuo šių ligų ir kt.

 

Atsakinėjusieji į klausimus ne tik gavo prizų už teisingus atsakymus, bet ir sužinojo vertingos informacijos.

 

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija
 
 

Kontaktai žiniasklaidai:

     Angelė Valentinavičienė

     Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

     El. paštas angele.valentinaviciene@vlk.lt

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.