Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Pirmasis trijų Baltijos šalių ligonių kasų susitikimas vyks Lietuvoje
Naujienos
Pirmasis trijų Baltijos šalių ligonių kasų susitikimas vyks Lietuvoje
2016-09-14

​Rugsėjo 16 d. Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) vyks pirmasis Estijos, Latvijos ir Lietuvos ligonių kasų vadovų ir ekspertų susitikimas, kuriame numatoma aptarti šalims svarbius sveikatos priežiūros viešojo finansavimo, sutarčių su gydymo įstaigomis sudarymo, sutarčių vykdymo priežiūros ir kontrolės bei kitus klausimus. 

 


VLK nuotr. 

Šio susitikimo tikslas – susipažinti su šalių privalomąjį sveikatos draudimą vykdančių institucijų patirtimi ir aptarti galimas bendradarbiavimo sritis. Į VLK atvyks ne tik Estijos ir Latvijos ligonių kasų vadovai, bet ir tarptautinio bendradarbiavimo, sutarčių su paslaugų teikėjais, priežiūros ir kontrolės padalinių vadovai ir ekspertai.

 

2016 m. pradžioje trijų šalių atstovai susitarė kasmet rengti bent kelis tokius susitikimus, juose pristatyti gerosios praktikos pavyzdžius, kuriuos kitos šalys galėtų pritaikyti. Svarbu tai, kad visose trijose šalyse siekiama, jog sveikatos priežiūrai skiriamos viešosios lėšos būtų panaudojamos kuo efektyviau, gerėtų gydymo paslaugų prieinamumas ir būtų tobulinamas apmokėjimas už suteiktas paslaugas.   

 

 

Kontaktai žiniasklaidai:
Lina Bušinskaitė-Šriubėnė
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445
El. paštas lina.businskaite@vlk.lt


Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

 

Visi gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų

informacijos telefono numeriu 8 700 88888.