Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Pasveikinta Panevėžio diabeto draugijos bendruomenė
Naujienos
Pasveikinta Panevėžio diabeto draugijos bendruomenė
2019-05-13
Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) direktorius Jonas Narbutas su veiklos 30-mečiu praėjusį penktadienį pasveikino Panevėžio diabeto draugijos „Viltis" bendruomenę.
 
J. Narbutas pastebėjo, kad susirgus net ir nesudėtinga liga, žinią apie ją išgyventi nelengva. O išgirdus cukrinio diabeto diagnozę, susitaikyti su šia nepagydoma liga daugeliui tikrai sunku. Dėl to labai gerai, kai yra organizacijų, vienijančių pacientus, padedančių jiems apsiprasti ir susigyventi su diabetu ar kitomis sunkiomis ligomis.
 
Panevėžio TLK direktorius, įteikdamas draugijos pirmininkei Danguolei Kuodienei alyvmedį, linkėjo visai organizacijai bendrystės jausmo, stiprybės, tarpusavio supratimo.
 
Renginyje sveikinimo žodžius tarė Panevėžio diabeto draugijos „Viltis" įkūrėjai gydytojai endokrinologai Algirdas Palinauskas ir Nijolė Vezbergienė, draugijos narių pasveikinti atvykę Seimo nariai, gretimų rajonų diabeto organizacijų atstovai ir kt. svečiai. Pasidžiaugta, kad per 30 metų labai pasikeitė ne tik diabeto gydymas, bet ir požiūris į šią ligą. Pacientai, susigyvenę su liga ir išmokę ją valdyti, dabar gali gyventi visavertį gyvenimą.
            
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 
Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

 
Ligonių kasos kviečia:

 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222. ​