Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Pasaulinė sveikatos diena Panevėžyje
Naujienos
Pasaulinė sveikatos diena Panevėžyje
2017-04-10

Pasaulinę sveikatos dieną – balandžio 7-ąją – Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) prisijungė prie Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) šią dieną organizuoto renginio Panevėžyje, Laisvės aikštėje. Tą dieną Panevėžio TLK atstovai surengė panevėžiečiams ir miesto svečiams viktoriną „Ką žinai apie privalomąjį sveikatos draudimą?", dalijo įvairius lankstinukus.

 

 

DSC_0803.JPG 

 Panevėžio TLK surengtoje viktorinoje jėgas išbandė ir vaikai, ir suaugusieji. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

 Pasaulinės sveikatos dienos minėjime, kuriame pasimatuoti streso lygį, išbandyti girtumą imituojančius akinius ir kt. panevėžiečius kvietė Panevėžio miesto savivaldybės VSB, sužinoti apie donorystę, eismo saugumą, traumų prevenciją (kartu su Amsiu) siūlė Panevėžio krašto donorų asociacija, Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, netrūko linksmybių: aikštėje vyko linijiniai šokiai, edukacinė veikla, vaikus linksmino personažai, vyko mankšta su šokdyne.

 

Pan.jpg 

Pasaulinės sveikatos dienos minėjimo renginyje linijinius šokius šoko net senoliai. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Panevėžio TLK surengtoje viktorinoje atsakyti į klausimus labai stengėsi ne tik suaugusieji, bet ir vaikai, į pagalbą pasitelkę tėvelius, draugus ar mokytojus. Dalyviai atsakinėjo į klausimus apie prevencijos programas, privalomąjį sveikatos draudimą, bandė įspėti, kiek kainuoja sveikatos priežiūros paslaugos, prisiminti sveikatos, prevencijos, profilaktikos ir kt. apibrėžimus.

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

 Angelė Valentinavičienė
Panevėžio teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus vyr. specialistė
Tel. (8 4) 5526 911
El. paštas angele.valentinaviciene@vlk.lt  ​