Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Parodos lankytojai su azartu atsakinėjo į klausimus
Naujienos
Parodos lankytojai su azartu atsakinėjo į klausimus
2018-09-25

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK), šeštą kartą dalyvavusi parodoje „Expo Aukštaitija", prie savo stendo šįmet sulaukė itin daug norinčiųjų dalyvauti viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?" – jos klausimai buvo tiesiog graibstomi, o nebelikus jų, ne vienas lankytojas prašė viktoriną tęsti. Kasmet organizuojamoje viktorinoje panevėžiečiai ir miesto svečiai dalyvauja vis drąsiau, o ir teisingus atsakymus stengiasi gerai įsidėmėti.

 

 

Visas 3 dienas, paskelbus viktorinos pradžią, prie Panevėžio TLK stendo buvo gausu parodos lankytojų. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Ne vienas viktorinos dalyvis, skaičiavęs, kiek Panevėžio TLK veiklos zonoje yra savivaldybių, keliose šalyse galioja Europos sveikatos draudimo kortelė ar kiek iš viso Lietuvoje yra ligonių kasų, prisipažino, jog tai labai gera proto mankšta, anksčiau įgytų žinių patikrinimas.

 

Gyventojai spėjo, kiek galėtų kainuoti vienos ar kitos ligos gydymas, operacijos, apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, atsakė į klausimus, po kurio laiko asmuo gali būti įrašytas į nemokamo dantų protezavimo eilę pakartotinai, kada apie šeimos gydytojo perėjimą dirbti į kitą polikliniką turi būti informuotas prie jo prisirašęs pacientas, kiek maždaug pacientų Lietuvoje 2017 m. gavo kompensuojamuosius vaistus, kokia suma buvo kompensuota iš PSDF už kardiologinius vaistus ir kt. Panevėžiečiai ir miesto svečiai stebėjosi kai kuriais atsakymais ir diskutavo su ligonių kasos specialistais. Per 3 parodos dienas viktorinoje dalyvavo ir į 150 skirtingų klausimų atsakinėjo daugiau kaip 600 dalyvių.

 

Panevėžio TLK stende taip pat buvo galima įsigyti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) tiems, kurie ketina svečiuotis kitoje Europos Sąjungos šalyje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Islandijoje ar Lichtenšteine. ESDK kortelių išduota 130.

 

DSC_2898.JPG 

Prie Panevėžio TLK stendo stabtelėjęs dainininkas Mino, koncertavęs renginyje, prisipažino ir neturįs ESDK, ir apie ją negirdėjęs. Panevėžio TLK stende atlikėjui buvo išduota ši kortelė. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

 

Per parodą ligonių kasos specialistai konsultavo gyventojus įvairiais privalomojo sveikatos draudimo ir sveikatos priežiūros paslaugų teikimo, vaistų skyrimo klausimais, informavo, kaip galima gauti arba per Elektroninius valdžios vartus pamatyti duomenų apie suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas ir išrašytus kompensuojamuosius vaistus suvestines. Parodos lankytojams išdalyta apie 800 vnt. įvairių rūšių lankstinukų. Vaikus ligonių kasos darbuotojai džiugino ne tik ryškiaspalviais balionais, bet ir antistresiniais kamuoliukais, kurių buvo galima laimėti ir viktorinoje.

 

Pasak Panevėžio TLK direktoriaus Jono Narbuto, dalyvaujant parodoje „Expo Aukštaitija", kasmet daugiausia dėmesio skiriama tais metais aktualiausioms temoms, lankytojus stengiamasi sudominti ir intriguoti viktorinos klausimais ir reprezentaciniais įstaigos prizais, skiriamais už teisingus atsakymus.

 

J. Narbutas įsitikinęs, kad paroda „Expo Aukštaitija" įstaigoms, dalyvaujančioms joje, padeda pasiekti svarbų tikslą – informuoti kuo daugiau gyventojų apie teikiamas paslaugas ir su jomis susijusiomis temomis, taip pat pristatyti pačią įstaigą ir didinti jos žinomumą.

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

 

Ligonių kasos kviečia:


 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.