Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje lankėsi Seimo narys
Naujienos
Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje lankėsi Seimo narys
2014-03-26

Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys, Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Antanas Matulas.

Parlamentaras susitiko su Panevėžio TLK direktoriumi Jonu Narbutu, įstaigos Kontrolės, Gyventojų aptarnavimo skyrių darbuotojais, bendravo su Panevėžio TLK lankytojais, apžiūrėjo  įstaigos patalpas. 

Seimo narį domino, kaip Panevėžio TLK vyksta sutarčių sudarymo procesas, kaip gydymo įstaigoms planuojama paskirstyti gautas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšas, kokių problemų kyla sudarinėjant sutartis su Panevėžio ir Utenos apskričių rajonų asmens sveikatos priežiūros įstaigomis ir kt.

A. Matulas įsitikino, kad atnaujintose Panevėžio TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus patalpose darbas vyksta sklandžiai, kalbinti lankytojai džiaugėsi laiku gaunantys reikiamą informaciją, tačiau neslėpė esantys nepatenkinti pernelyg ilgomis eilėmis, kuriose reikia laukti norint gauti iš PSDF biudžeto kompensuojamas dantų protezavimo paslaugas.

Su Kontrolės skyriaus specialistais diskutuota apie gydymo įstaigų daromas klaidas klasifikuojant stacionarines paslaugas pagal giminingas diagnozių grupes (DRG). Seimo narys sakė suprantąs, kad naudojant naują klasifikavimo sistemą iš pradžių klaidos yra neišvengiamos ir teigė dėsiantis pastangas, kad dėl tokių klaidų gydymo įstaigos kol kas nepatirtų nuostolių. Su Kontrolės skyriaus darbuotojais taip pat aptarti galimi receptų kompensuojamųjų vaistų pasuose klastojimo atvejai, dėl kurių kreiptasi į prokuratūrą ir Utenos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą.


 

 

Panevėžio teritorinė ligonių kasa