Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Panevėžio teritorinė ligonių kasa plečia socialinį bendradarbiavimą
Naujienos
Panevėžio teritorinė ligonių kasa plečia socialinį bendradarbiavimą
2013-02-21

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) plečia socialinį bendradarbiavimą su švietimo įstaigomis – pasirašyta dar viena bendradarbiavimo sutartis, o TLK partneriu tapo Panevėžio miesto Juozo Miltinio gimnazija. Ši mokykla su Panevėžio TLK bendradarbiaus vykdant mokinių profesinį orientavimą ir konsultavimą, skatins mokyklos bendruomenę rūpintis savo sveikata, informuos apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamas sveikatos priežiūros ir ligonių kasų teikiamas paslaugas ir kt.

Panevėžio TLK įsipareigojo skatinti mokyklos bendruomenės (mokinių, jų tėvų ir mokytojų) rūpinimąsi savo sveikata ir domėjimąsi Lietuvos sveikatos draudimo sistema, Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis apmokamomis sveikatos priežiūros ir ligonių kasų teikiamomis paslaugomis, sudaryti sąlygas mokyklos atstovams apsilankyti TLK patalpose, susipažinti su įstaigos darbu, veikla ir jos atstovais, perduoti moksleiviams ir mokytojams platinti aktualią TLK informacinę medžiagą, dalyvauti mokyklos edukaciniuose renginiuose, sudaryti mokiniams galimybę lankytis TLK organizuojamuose renginiuose.

J. Miltinio gimnazija įsipareigojo teikti informaciją apie TLK, jos veiklą ir funkcijas, konsultavimo bei kitokio pobūdžio veiklas, skatinti mokyklos bendruomenės ir visuomenės dalyvavimą sveikatos prevencijos programose, organizuoti bendrus mokyklos ir TLK informavimo ir konsultavimo renginius, taip pat pristatyti renginiuose mokyklos meninę parodomąją veiklą, informuoti moksleivius apie profesijos pasirinkimo galimybes bei tolimesnės karjeros planavimą.

Neseniai pasirašius sutartį su Panevėžio miesto Mykolo Karkos pagrindine mokykla, jau planuojami Panevėžio TLK atstovų apsilankymai šioje mokykloje: kovo 5 d. TLK atstovai pakviesti dalyvauti mokyklos dainų festivalio vertinimo komisijoje ir kartu prisistatyti mokyklos bendruomenei, kovo 8 d. planuojama viktorina, skirta mokinių profesiniam informavimui. Panevėžio TLK rengs klausimus, susijusius su sveikatos priežiūra ir darbui privalomojo sveikatos draudimo srityje reikalingomis kompetencijomis, taip pat apdovanos geriausiai atsakiusiuosius į klausimus.

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija