Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Panevėžio alpinistai viršukalnėje iškėlė savo miesto vėliavą
Naujienos
Panevėžio alpinistai viršukalnėje iškėlė savo miesto vėliavą
2018-08-16
Panevėžio alpinistams pavyko įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – Kirgizijos Tian Šanio kalnuose rasti bevardę viršukalnę, siekiančią daugiau kaip 4 km aukštį, ir ją pavadinti Aukštaitijos sostinės vardu.

Šeštadienio popietę alpinistai, tarp kurių yra Panevėžio teritorinės ligonių kasos (Panevėžio TLK) Informatikos ir statistikos skyriaus vedėjas Raimundas Abramavičius, užkopė į 4,2 kilometrų aukštyje, kalnų perėjoje esančią bevardę viršukalnę ir pavadino ją Panevėžio vardu. Atlikti šią užduotį alpinistams nesutrukdė nei lietus, nei vėliau pradėjusi siausti pūga.

 
Panevėžio TLK darbuotojo Raimundo Abramavičiaus triumfas Tian Šanio viršukalnėje, kuriai komanda suteikė Panevėžio vardą. Panevėžio alpinistų grupės vadovo Sauliaus Jurevičiaus asmeninio albumo nuotr. 

Panevėžio viršukalnės suradimas – savotiška dovana ne tik Aukštaitijos sostinei artėjančio 515-ojo gimtadienio proga, bet ir Panevėžio alpinistų klubui, kuris kitąmet minės 50-ies metų sukaktį. Be Panevėžio, savo viršukalnes turi Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Dotnuva. 

Panevėžio TLK kolektyvas didžiuojasi, kad jo narys prisidėjo prie savo miesto vardo garsinimo ir daug metų į kalnus kopiančiam kolegai Raimundui linki sėkmės ir saugios kelionės į namus.

Sugrįžti ekspedicijos nariai planuoja rugpjūčio 20 d. 

 
Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija
 
Ligonių kasos kviečia:
 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.