Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Padėkos vizitas – aktyviausiai mokyklai
Naujienos
Padėkos vizitas – aktyviausiai mokyklai
2018-12-07

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) skyrė padėkos vizitą mokyklai, kurios mokiniai aktyviausiai dalyvavo viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?", vykusioje spalio mėnesį. Įstaigos atstovai apsilankė Panevėžio 5-ojoje gimnazijoje ir susitiko su antrų klasių mokiniais – jiems pravesta netradicinė pamoka apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), padėkota tiems, kurie viktorinoje surinko daugiausiai taškų iš savo mokyklos, analizuoti viktorinos klausimai, suteikta galimybė visiems į juos atsakyti teisingai ir gauti dovanų.

 

Panevėžio TLK padėkos raštas ir prizas įteiktas gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Jolitai Stankevičienei ir šios gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistei Virginijai Dapkevičienei – už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje ir aktyvų mokinių dalyvavimą joje. Iš viso viktorinoje dalyvavo daugiau kaip 60 šios mokyklos gimnazistų antrokų – net penkių klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi IIe klasės mokiniui Astijui Pūkui, pateikusiam 29 teisingus atsakymus iš 35 galimų. Po 28 taškus surinko IIa klasės gimnazistės Dovilė Čekanauskaitė ir Gita Danilevičiūtė.

 

Apie mokinių ir studentų PSD gimnazistams pasakojo Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyriausioji specialistė Laura Nakrošienė. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Iš viso viktorinoje dalyvavo 313 gimnazistų iš 20 mokyklų (9 savivaldybių). Nugalėtojais ir paskatinamųjų prizų laimėtojais tapo 28 Panevėžio Kazimiero Paltaroko ir Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijų mokiniai, surinkę po 33–31 tašką.

 Vienas iš Panevėžio TLK jau septintą kartą organizuotos viktorinos tikslų – skatinti mokinių sąmoningumą ir informuotumą, turimų žinių įtvirtinimą ir pasitikrinimą. Kitaip tariant, siekiama, kad kuo daugiau mokinių turėtų teisingų žinių apie PSD sistemą ir ligonių kasas.

 

Susitikimuose mokiniai supažindinami su PSD principais ir sveikatos draudimo tvarka, mokinių ir studentų PSD detalėmis, ESDK įsigijimo, panaudojimo tvarka ir pan. Teigiamo vertinimo sulaukė šių metų pabaigoje Panevėžio TLK pradėtas rodyti filmukas apie sveikatos apsaugos sistemą. Jo autorius – jaunas medikas Evaldas Mogulevičius.

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

  

Ligonių kasos kviečia:

 

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.