Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > PSD taryboje – pacientams svarbūs klausimai
Naujienos
PSD taryboje – pacientams svarbūs klausimai
2015-06-18

​Šiandien Sveikatos apsaugos ministerijoje vyko Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) tarybos posėdis, kuriame buvo sprendžiami pacientams aktualūs klausimai.


Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atstovai pristatė išsamią 2014 m. PSDF biudžeto vykdymo ataskaitą. Taip pat pristatyta naujovė – tai, kad artimiausiu metu bus atsiskaitoma didesniais įkainiais už pacientų pervežimus į insulto gydymo centrus, kuomet labai svarbi kiekviena minutė.


SAM atstovai pristatė planuojamus pasikeitimus ir naujoves centralizuotai perkamų ir kompensuojamųjų vaistų srityse.


Plačiau – fotoreportaže.

 

 

 

PSD tarybos pirmininkė, sveikatos apsaugos ministrės patarėja Janina Kumpienė ir VLK Draudimo plėtros departamento direktorius, laikinai VLK direktoriaus pareigas einantis Gintaras Kacevičius. VLK nuotrauka.

 

 P1010009.JPG

PSD tarybos posėdyje dalyvavo ir VLK atstovės. VLK nuotrauka.


 

P1010008.JPG 

 

PSD tarybos nariai ne tik įdėmiai klausėsi pristatomų klausimų, bet ir buvo aktyvūs užduodant klausimus pranešėjams. VLK nuotrauka.

 

P1010024.JPG 

 

PSD tarybos nariai – prof. ilgametis Kauno klinikų vadovas J. Pundzius, prof. Santariškių klinikų vadovas K. Strupas, Lietuvos gydytojų sąjungos vadovas gydytojas Liutauras Labanauskas. VLK nuotrauka.

 

P1010025.JPG 

 

VLK Ekonomikos departamento direktorė Simona Adamkevičiūtė pristatė 2014 m. PSDF vykdymo ataskaitą. Iš jos matyti, kad buvo teikiama daugiau naujų paslaugų pacientams, kompensuojama ir perkama daugiau modernių jų gydymui reikalingų vaistų, kad buvo anksčiau nei įprastai atsiskaitoma su šalies gydymo įstaigomis už pacientams suteiktas paslaugas. VLK nuotrauka.

 

P1010028.JPG 

 

VLK Kainų skyriaus vedėja Violeta Kutraitė pristatė naujovę - tai, kad siūloma atsiskaityti didesniais įkainiais už pacientų pervežimus į insulto gydymo centrus, kuomet labai svarbi kiekviena minutė. VLK nuotrauka.

 

P1010030.JPG 

 

SAM Farmacijos departamento direktorė Dita Krukienė pristatė pacientams svarbias naujoves, susijusias su centralizuotai perkamais ir kompensuojamaisiais vaistais. VLK nuotrauka.

 

Kontaktai žiniasklaidai:
    Lina Bušinskaitė-Šriubėnė
    Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
    Ryšių su visuomene skyriaus vedėja 
   Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445
   El. paštas lina.businskaite@vlk.lt 

 

Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

 

Visi gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų

informacijos  telefono numeriu 8 700 88888.