Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Mokinių nuotraukos bus eksponuojamos ne tik Panevėžyje
Naujienos
Mokinių nuotraukos bus eksponuojamos ne tik Panevėžyje
2017-06-07

Ligonių kasų kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu (LSFK) organizuoto 5–12 klasių mokinių nuotraukų konkurso „Sveika šeima" Panevėžio ir Utenos apskričių nugalėtojų darbus turės galimybę pamatyti ne tik panevėžiečiai.

 

Šių metų gegužės 12-ąją, minint Tarptautinę šeimos dieną, Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro (VSB) patalpose atidaryta ir visą likusį gegužės mėnesį ten eksponuota trylikos konkurso nugalėtojų nuotraukų paroda pradeda savo kelionę po gydymo ir kitas įstaigas.  Birželio 5 d. parodą išvydo Panevėžio fizinės medicinos ir reabilitacijos centro (FMRC) lankytojai.

 

 

 

Vienos iš pagrindiniu prizu apdovanotos moksleivės nuotrauka. Gabrielė Žilinskaitė. „Aktyvūs ir sveiki".  Kupiškio L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos I klasė.

 

„Džiaugiamės, kad ši moksleivių darbų paroda sulaukė nemažo susidomėjimo – gydymo įstaigos, visuomenės sveikatos biurai, taip pat viena Savivaldybė ir mokykla noriai atsiliepė į Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) siūlymą eksponuoti konkurso dalyvių nuotraukas. Ketinantieji priimti parodą darbus vertina už jų turinį, pagautas nuotaikas ir negaili komplimentų. Mums malonu, kad ligonių kasų organizuotas konkursas sveikos šeimos tema išeina už įstaigos ribų, o jo darbai galbūt paskatins parodos lankytojus susimąstyti apie šeimos sveikatą", – sako Panevėžio TLK direktorius ir konkurso komisijos pirmininkas Jonas Narbutas.

 

DSC_1226.JPG 

 

Konkurso nugalėtojų nuotraukos jau papuošė Panevėžio FMRC sienas. Panevėžio TLK nuotrauka.

 

Iš viso konkurse „Sveika šeima" dalyvavo beveik pusšimtis Panevėžio ir Utenos apskričių moksleivių iš 24 mokyklų, 11 savivaldybių. Nors fotografuoti šeimos gydytojų dauguma neišdrįso, nuotraukose atsispindi tai, kas padeda šeimai būti sveika.  

 

Panevėžio FMRC paroda bus eksponuojama iki birželio mėnesio 30 d. Vėliau ji persikels į Panevėžio miesto savivaldybės Socialinių reikalų skyriaus patalpas. Rugpjūčio mėnesį moksleivių darbus galės pamatyti Panevėžio miesto poliklinikos Vaikų skyriaus lankytojai, rugsėjį – Pasvalio rajono savivaldybės VSB svečiai, spalį – Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos bendruomenė. Jos mokiniai buvo vieni iš aktyviausių konkurso dalyvių, kai kurie – ir laimėtojai.

 

Lapkričio mėnesį paroda džiaugsis UAB Ignalinos sveikatos centro pacientai ir darbuotojai, gruodžio ir kitų metų sausio mėnesį – Visagino ligoninės ir Visagino vaikų kūrybos namų (paroda bus eksponuojama Rokiškio rajono savivaldybės VSB iniciatyva) lankytojai,  vasario – Utenos pirminės sveikatos priežiūros centro pacientai ir darbuotojai.

  

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Angelė Valentinavičienė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. p. angele.valentinaviciene@vlk.lt 

 

 

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888. ​