Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Mažuosius dienos centro lankytojus pasiekė Šiaulių TLK kolektyvo dovanos
Naujienos
Mažuosius dienos centro lankytojus pasiekė Šiaulių TLK kolektyvo dovanos
2019-12-23
Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) kolektyvo atstovai kartu su vadove Dalia Miniauskiene apsilankė Motinos Teresės šeimų namuose, kur vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ vaikams įteikė kalėdinių dovanų – įvairių piešimo ir kitų lavinimo priemonių.​
 
Šios dovanos dienos centro vaikams nupirktos už Šiaulių TLK kolektyvo Pyragų dieną suaukotas lėšas. Šiaulių TLK darbuotojai prieš mėnesį kepdami ir ragaudami pyragus paaukojo daugiau nei 80 eurų, kuriuos bendru kolektyvo sutarimu buvo nuspręsta skirti Motinos Teresės šeimų namų vaikų dienos centro „Aš ir draugai“ vaikams. 
 
Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėja Inga Kvedarienė, susisiekusi su vaikų dienos centro darbuotojais, išsiaiškino, kokių dovanų ir lavinimo priemonių vaikai labiausiai trokšta. Neilgai trukus už suaukotas lėšas nupirktos dovanos atsidūrė mažųjų dienos centro lankytojų rankose. 
 
Motinos Teresės šeimų namų vaikų dienos centrą „Aš ir draugai“ lanko vaikai iš šeimų, kuriose nors vienas iš tėvų arba abu tėvai yra augę globos namuose, turi negalią, priklauso socialinės rizikos grupei, gauna mažas pajamas, taip pat ir tie, kurių mamos šiuo metu patiria krizines situacijas ir gyvena Motinos Teresės šeimų namuose. Prieglobstį šiame dienos centre randa įvairaus amžiaus vaikai: nuo kelių savaičių kūdikių iki 15-18 metų paauglių.
 
Dienos centre vaikai supažindinami su įvairia veikla, žadinamas jų smalsumas, kūrybiškumas, ugdoma saviraiška, vykdoma meno terapija, organizuojamas vaikų laisvalaikis, išvykos, kartu su vaikais ir jų tėvais bei globėjais švenčiamos įvairios šventės.
 
Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija
 
Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.