Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Ligonių kasos stende – konsultacijos, viktorina, antistresinės priemonės
Naujienos
Ligonių kasos stende – konsultacijos, viktorina, antistresinės priemonės
2017-09-11

Tarptautinėje parodoje „Expo Aukštaitija 2017", vyksiančioje rugsėjo 22–24 d. Panevėžio „Cido" arenoje, penktą kartą iš eilės dalyvaus Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK). Apsilankyti baltai žaliame Panevėžio TLK stende kviečiame visus, kuriems aktualu plačiau sužinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), išsiaiškinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, susipažinti su kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių skyrimo aktualijomis.

 

DSC_0301 – kopija.JPG Panevėžio TLK stendas kasmet gausiai lankomas norinčiųjų pasikonsultuoti apie PSD, sveikatos priežiūrą. (Panevėžio TLK nuotrauka.)

 

Panevėžio TLK specialistai parodos lankytojus konsultuos ne tik tiesiogiai: konsultacijos vyks ir žaisminga forma – per viktoriną. Jos dalyviai, atsakydami į klausimus, ne tik sužinos daugelį įdomių dalykų, bet ir galės vietoje išsiaiškinti, kas nežinoma.

 

Viktorina „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?" vyks prie Panevėžio TLK stendo penktadienį nuo 16 iki 17 val., šeštadienį nuo 12 iki 13 val., sekmadienį – nuo 11 iki 12 val. Jos dalyviai prizus gaus iš karto teisingai atsakę į klausimus, o neatsakiusiesiems atiteks paguodos prizai. Mažųjų parodos dalyvių lauks ryškiaspalvės stresą mažinančios priemonės.

 

Panevėžio TLK stendas kasmet gausiai lankomas norinčiųjų pasikonsultuoti apie PSD, sveikatos priežiūrą. (Panevėžio TLK nuotrauka.)Apdovanojimus už profesionalų įstaigos pristatymą ir stendo informatyvumą gavusios Panevėžio TLK vadovas Jonas Narbutas pažymi, kad įstaigos tikslas – suteikti parodos lankytojams ir dalyviams kuo daugiau žinių aktualiausiomis temomis, susijusiomis su PSD svarba, sveikatos priežiūros paslaugų teikimu ir kainomis, kuriomis gyventojams teikiamas paslaugas apmoka ligonių kasos ir pan.

 

DSC_0297 – kopija.JPG Pirmieji ligonių kasos stendo lankytojai dažniausiai būna besiruošiantieji keliauti į užsienį, norintys gausti ESDK. (Panevėžio TLK nuotrauka.)

 

„Parodos lankytojus skatinsime rūpintis savo PSD bei susimąstyti, kokios pasekmės laukia tų, kurie nėra apsidraudę. Taip pat mūsų stende, kaip kasmet, Europos sveikatos draudimo korteles galės įsigyti tie, kurie ketina vykti į kitas Europos Sąjungos šalis, įskaitant ir kaimyninę Latviją ar Lenkiją. Mūsų įstaigos specialistai bus pasiruošę išsamiai atsakyti į stendo lankytojų klausimus, suteikti galimybę pasitikrinti, ar esate apdraustas PSD, paaiškins, kaip gauti ataskaitą apie tai, kiek kainavo Jūsų gydymas sveikatos priežiūros įstaigose, kada reikia mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, supažindins su elektroninėmis ligonių kasų paslaugomis ir kt.", – sako J. Narbutas.

 

Kad gyventojams būtų lengviau įsidėmėti informaciją, Panevėžio TLK stende bus galima gauti įvairių leidinių, skrajučių, o besidomintieji plačiau ligonių kasų veikla galės paskaityti įstaigos veiklos 20-mečio proga 2016 metais išleistą Panevėžio TLK metraštį.

 

      Maloniai kviečiame visus, o ypač šeimas, apsilankyti Panevėžio TLK stende ir dalyvauti viktorinoje!

 

      Daugiau informacijos apie Panevėžio TLK veiklą ir teikiamas paslaugas teiraukitės tel. 8 700 88888 arba ieškokite www.paneveziotlk.lt.

 

Parodos „Expo Aukštaitija 2017" programa

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos informacija