Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Ligonių kasos laukia gyventojų nuomonės
Naujienos
Ligonių kasos laukia gyventojų nuomonės
2018-09-13
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie ligonių kasų teikiamas administracines paslaugas ir gyventojų aptarnavimo kokybę. Todėl kviečiame skirti kelias minutes ir užpildyti elektroninę anoniminę apklausos anketą. Tikimės, kad gyventojų pastabos ir atsakymai į anketoje pateiktus klausimus padės didinti ligonių kasų veiklos efektyvumą.


BNS nuotrauka

Anoniminėje anketoje gyventojai prašomi įvertinti Europos sveikatos draudimo kortelės išdavimo, konsultavimo, dantų protezavimo, sąnarių endoprotezų bei klausos aparatų skyrimo, tarpvalstybinės sveikatos priežiūros išlaidų kompensavimo ir kitas ligonių kasų teikiamas paslaugas bei gyventojų aptarnavimo kokybę.

Siekdamos didinti gyventojų pasitenkinimą, ligonių kasos modernizavo teikiamas administracines paslaugas, dalį jų perkeldamos į elektroninę erdvę ir taip sudarydamos galimybę paslaugas gauti per E. valdžios vartus ar per elektroninę bankininkystę. Elektroniniu būdu galima užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę, pasitikrinti draustumą privalomuoju sveikatos draudimu ir sužinoti, kiek kainavo asmens gydymas, už kurį buvo sumokėta Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto lėšomis.

Pernai skelbtoje anoniminėje apklausoje dalyvavę gyventojai ypač palankiai įvertino ligonių kasų teikiamas paslaugas. Daugiau nei 80 procentų respondentų pareiškė esantys patenkinti ir labai patenkinti aptarnavimo kokybe ligonių kasose.

Anketą gyventojai anonimiškai gali pildyti iki šių metų pabaigos. Ją rasite čia.

Šiaulių teritorinės ligonių kasos informacija

Kontaktai žiniasklaidai:
Irena Budrienė
Šiaulių teritorinės ligonių kasos
Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
Tel. (8 41) 596 135
El. paštas: irena.budrienė@vlk.lt
 
Ligonių kasos kviečia:

 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.