Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Lietuvos diabeto asociacijos mokymuose dalyvavo ir Vilniaus TLK
Naujienos
Lietuvos diabeto asociacijos mokymuose dalyvavo ir Vilniaus TLK
2015-05-15

Gegužės 14 d., ketvirtadienį, Druskininkuose vyko sergantiesiems diabetu skirti mokymai „Gera cukrinio diabeto kontrolė – komplikacijų prevencija". Lietuvos diabeto asociacijos organizuotame renginyje dalyvavo ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) atstovai.   

 

Diabeto temos aktualijas pristatė gausus skirtingų sričių specialistų būrys. Pranešimą taip pat skaitė Vilniaus TLK atstovė Kontrolės skyriaus vedėjos pavaduotoja Aimė Dumšienė. Ji pateikė informaciją apie sergantiesiems cukriniu diabetu skirtas paslaugas, vaistus, medicininės pagalbos ir ortopedines priemones, kurios yra kompensuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto.  

 

 

Vilniaus TLK atstovė Kontrolės skyriaus vedėjos pavaduotoja Aimė Dumšienė.  Roberto Šimonio nuotrauka.

 

„Džiaugiamės aktyvia švietėjiška Lietuvos diabeto asociacijos veikla, skatinančia jos narių domėjimąsi jiems svarbiomis temomis. Dėkojame už kvietimą dalyvauti šiuose mokymuose, kur galėjome centralizuotai ir koncentruotai suteikti aktualią bei atnaujintą informaciją susirinkusiai auditorijai. Užduodami klausimai rodė didelį dalyvių norą sužinoti ir gauti kuo daugiau informacijos jiems rūpimais klausimais. Esame pasiruošę ir ateityje dalyvauti panašiuose renginiuose bei suteikti reikalingą informaciją", – pasibaigus mokymams kalbėjo Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus vedėjos pavaduotoja Rolanda Jonuškienė.    

 

A. Dumšienė (kairėje) ir R. Jonuškienė.JPG 

Vilniaus TLK atstovės  A. Dumšienė (kairėje) ir R. Jonuškienė mokymų metu. Roberto Šimonio nuotrauka.

 

Per mokymus dalyviai ne tik klausėsi pranešimų, bet ir naudojosi galimybe nemokamai atlikti glikuoto hemoglobino (HbA1c) tyrimą ir įsigyti įvairios su cukriniu diabetu susijusios literatūros, susipažinti su informacine teritorinių ligonių kasų medžiaga.   

 

Vilniaus TLK primena: jeigu kyla klausimų, į teritorinę ligonių kasą skambinkite šiais numeriais:

 8 700  88888, (8 5)  212 0000,  rašykite el. paštu vitlk@vlk.lt arba daugiau informacijos ieškokite internetinėje svetainėje   www.vilniaustlk.lt

 

Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija

 

Kontaktinis asmuo žiniasklaidai:

 

Eglė Matikiūnaitė

Vilniaus teritorinės ligonių kasos
    Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė
    Ž. Liauksmino g. 6, 01101 Vilnius
    Tel. (8 5)  210 0056
    El. paštas Egle.Matikiunaite@vlk.lt  

www.vilniaustlk.lt