Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Laikinasis VLK vadovas G. Kacevičius sieks užtikrinti darbų tęstinumą
Naujienos
Laikinasis VLK vadovas G. Kacevičius sieks užtikrinti darbų tęstinumą
2014-11-21

Sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės įsakymu laikinai vadovauti Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) paskirtas Gintaras Kacevičius – šios institucijos Draudimo plėtros departamento direktorius.

 

Nuo lapkričio 21 d. pradedantis laikinai eiti VLK vadovo pareigas G. Kacevičius tvirtina, kad sieks užtikrinti darbų tęstinumą ir dės pastangas, jog VLK ir toliau dirbtų laikydamasi jos veiklą reglamentuojančių teisės aktų, o Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšos, kurios yra visų žmonių pinigai, būtų  naudojamos skaidriai ir efektyviai.

 

 

Nuo lapkričio 21 d. pradedantis laikinai eiti VLK vadovo pareigas Gintaras Kacevičius. VLK nuotrauka.

 

„Vertinu sveikatos apsaugos ministrės man parodytą pasitikėjimą, todėl stengsiuosi savo darbu jį pateisinti. Svarbiausias ligonių kasų tikslas – sudaryti tokias sąlygas, kad visi pacientai gautų gydymo paslaugas ar vaistus, kuriuos jiems garantuoja privalomasis sveikatos draudimas. Taip pat siekti, kad, atsižvelgiant į šalies galimybes, mūsų  žmonėms gydyti būtų prieinamos ir pasaulyje taikomos naujovės, kurių efektyvumas įrodytas. Juolab, kad tokias galimybes suteikia ir augantis kitų metų PSDF biudžetas. Todėl su kolegomis, kurie yra profesionalūs savo srities žinovai, ir toliau ieškosime galimybių, kaip to pasiekti", – teigia G. Kacevičius.

 

G. Kacevičiaus teigimu, ir ateityje bus siekiama tobulinti apmokėjimą PSDF lėšomis gydymo įstaigoms už pacientams suteiktas paslaugas, ne tik kompensuojant jų patiriamas sąnaudas, bet ir siekiant paskatinti jas daugiau teikti pacientams efektyvesnių paslaugų, mažinti eiles, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir saugumą.

 

Anot jo, neseniai atlikti sociologiniai tyrimai rodo, kad ligonių kasos yra gana gerai vertinama institucija, kuria visuomenė pasitiki. Mūsų uždavinys – savo darbu šį pasitikėjimą pateisinti ir ugdyti.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Lina Bušinskaitė

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos

Ryšių su visuomene skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445,
     El. paštas lina.businskaite@vlk.lt


     Kviečiame apsilankyti VLK profilyje Facebook: https://www.facebook.com/vlk.lt

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos

telefono numeriu 8 700 88888.