Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Kauno teritorinė ligonių kasa dalyvavo renginyje „Europos diena“
Naujienos
Kauno teritorinė ligonių kasa dalyvavo renginyje „Europos diena“
2018-05-17
Gegužės 9-ąją kauniečiai ir miesto svečiai Nepriklausomybės aikštėje šalia Soboro šventė Europos dieną. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos ir Kauno Europe Direct informacijos centro organizuotame renginyje dalyvavo ir Kauno teritorinė ligonių kasa.

     

Apsilankiusieji šventėje  galėjo pasitikrinti savo žinias apie Europos šalis, miestus dalyvaudami kūrybinėse dirbtuvėse, mini orientavimosi varžybose, pramogose. Žaidimai, informacijos mugė, muzikantų pasirodymai penktadienio popietę tęsėsi nuo 16 iki 19 val.

 

Informacijos mugėje dalyvavusi Kauno teritorinė ligonių kasa apsilankiusiems  pristatė Valstybinės ligonių kasos informacinius lankstinukus „Ar žinote, ką garantuoja Europos sveikatos draudimo kortelė?". Buvo žinančių ir turinčių Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK), tačiau ir tokių, kurie apie ją teiravosi pirmą kartą, žadėjo artimiausiu laiku atvykti kortelės į ligonių kasą.

 

Renginio metu  Kauno teritorinės ligonių kasos atstovė išdalino apie 300 lankstinukų apie ESDK.

 

„Artėjant vasarai, daugėja keliaujančių, vykstančių į įvairias Europos šalis, todėl ypač svarbu su savimi turėti Europos sveikatos draudimo kortelę. Ji tampa ypač reikalinga atsitikus nelaimei, ar staiga susirgus, nes būtinoji medicininė pagalba suteikiama nemokamai" – mintimis apie ESDK dalinosi Kauno Direct informacijos centro vadovė Diana Lukoševičiūtė - Burneikienė.

 

Informacijos mugėje taip pat dalyvavo Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakultetas, Europe Direct Kaunas Lithuania, Kauno V. Kudirkos viešoji biblioteka, EURES Lietuva ir kt. 
 
Visiems šventės partneriams iškilmingai buvo įteiktos organizatorių padėkos už dalyvavimą Europos dienos šventėje.

 

Daugiau informacijos keliaujantiems apie Europos sveikatos draudimo kortelę.

 

 


 

Kauno TLK informacija
 
Kontaktai žiniasklaidai:
Veronika Pečkienė
Kauno teritorinės ligonių kasos
Vvyriausioji specialistė ryšiams su visuomene
Tel. (8 371) 207 759 El. paštas: veronika.peckiene@vlk.lt

 
Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti
info@vlk.lt arba 8 700 88888.