Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Kauno TLK samariečiams perdavė ortopedijos gaminius
Naujienos
Kauno TLK samariečiams perdavė ortopedijos gaminius
2015-10-21

Kauno teritorinės ligonių kasos (TLK) atstovai Lietuvos samariečių bendrijai Kaune perdavė iš gyventojų surinktas ortopedijos technines priemones.

 

 

 Lietuvos samariečių bendrijos viceprezidentas Mindaugas Vėlyvis (kairėje) apžiūri Kauno TLK atvežtus ortopedijos gaminius. Kauno TLK nuotrauka.

 

Lietuvos samariečių bendrijos viceprezidentas Mindaugas Vėlyvis priėmė 24 ortopedijos gaminius, t. y. keturias poras ortopedinių batų, skirtingo dydžio kelio, juosmens, alkūnės, krūtinės įtvarus, specialų nėščiosios diržą, įklotus. Pasak M. Vėlyvio, netrukus šios priemonės bus išdalintos neįgaliesiems, patyrusiems fizines traumas ir kt.

 

Kauno TLK _samar_.JPG 

  Lietuvos samariečių bendrijos viceprezidentas M. Vėlyvis (kairėje) ir Kauno  TLK vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene Veronika Pečkienė.  Kauno TLK nuotrauka.

 

Šias naujas ar jau nereikalingas priemones į Kauno TLK atnešė Kauno miesto ir rajono gyventojai, iš informacijos spaudoje, interneto svetainėse sužinoję apie organizuotą akciją „Neskriausk silpnesnio!".

 

Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos kartu su Lietuvos samariečių bendrija paskelbta socialinė akcija „Neskriausk silpnesnio!" tęsiasi. Ir dabar gyventojai kviečiami atnešti naujas ar naudotas, tačiau nebereikalingas ortopedijos technines priemones į Kauno TLK Gyventojų aptarnavimo skyrių (Kaune, Aukštaičių g. 10 ir Marijampolėje, P. Kriaučiūno g. 2) ar ligonių kasos atstovėms Kėdainiuose, Kaišiadoryse, Jonavoje, Šakiuose, Raseiniuose, Prienuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Vilkaviškyje.

 

Dalinkimės tuo, kas gali pagelbėti šalia esančiam.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

Veronika Pečkienė

Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene  
    Tel. (8 37) 207 759

El. paštas veronika.peckiene@vlk.lt

 

Rūpimus klausimus galima pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.