Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Kauno Kalniečių poliklinikoje pristatyta fotografijų paroda „Aplenk ligą“
Naujienos
Kauno Kalniečių poliklinikoje pristatyta fotografijų paroda „Aplenk ligą“
2015-09-24

Valstybinės ligonių kasos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto organizuota socialinė akcija „Aplenk ligą" tęsiasi. Sveikatos apsaugos ministerijoje šių metų pavasarį pristatyta ir po visą Lietuvą keliaujanti socialinės akcijos „Aplenk ligą" fotografijų paroda nuo šių metų rugsėjo 21 d. pradėta eksponuoti Kauno teritorinės ligonių kasos veiklos zonos gydymo įstaigose. Pirmiausia nuotraukų paroda atkeliavo į Kauno Kalniečių polikliniką. Čia ji kelias savaites bus eksponuojama pirmo aukšto fojė.

 

Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė, pristatydama šią parodą poliklinikoje, pasidžiaugė, kad žinomi Lietuvos sportininkai tapo akcijos „Aplenk ligą" sveikos gyvensenos skleidimo ambasadoriais: Edvinas Krungolcas – penkiakovininkas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas, Andrejus Zadneprovskis – penkiakovininkas, pasaulio ir Europos čempionas, olimpinių žaidynių olimpinių sidabro ir bronzos medalių laimėtojas, Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė – penkiakovininkė, olimpinė ir pasaulio čempionė, Donata Vištartaitė –  irkluotoja, Europos ir pasaulio čempionė, Ieva Serapinaitė – penkiakovininkė, pasaulio jaunimo prizininkė ir jaunių pasaulio čempionė, Vladislavas Sosnovskij – penkiakovininkas, Lietuvos ir Lietuvos žaidynių čempionas.

 

DSC_5286.JPG            Kalniečių poliklinikos direktorė Virginija Gailienė pristato parodą. Andriaus Beinoravičiaus nuotrauka.   

 

Fotografijose besišypsantys sportininkai kviečia visus labiau rūpintis savo sveikata, laiku kreiptis į savo šeimos gydytoją, pasitikrinti pagal ligų prevencijos programas dėl širdies ir kraujagyslių ligų, gimdos kaklelio ir krūties vėžio, prostatos vėžio ir storosios žarnos vėžio.

 

Sportininkai primena žmonėms, kad apdraustiesiems privalomuoju sveikatos draudimu programose numatyti sveikatos patikrinimai apmokami Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis, o už paslaugas gydymo įstaigoms sumoka ligonių kasos. Sveikata – brangiausias visų turtas, vertybė, kurią reikia saugoti ir branginti.

 

Kontaktai žiniasklaidai:
    Veronika Pečkienė
    Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene  
    Tel. (8 37) 207 759, el. paštas veronika.peckiene@vlk.lt

 

Gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba

ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.