Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Geriausias 2014 m. Panevėžio bosas dirba Panevėžio TLK
Naujienos
Geriausias 2014 m. Panevėžio bosas dirba Panevėžio TLK
2014-11-04
Panevėžyje jau trečius metus iš eilės renkamas geriausias Panevėžio bosas. Šiais metais juo tapo Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas, nurungęs 91 kandidatą geriausio boso rinkimuose, kuriuos organizavo Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmai (PPPAR) kartu su prekybos ir pramogų centru „Babilonas“ ir bendrove „ON Media“, laikraščio „Sekundė“ ir savaitraščio „Panevėžio balsas“ leidėja. Panevėžio TLK direktoriui „2014 m. boso“ statulėlė įteikta spalio 30 d. vykusiame PPPAR Kontaktų vakare.
 
DSC_1767.JPG 
 Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas – geriausias 2014 m. Panevėžio bosas.
Nuotr. Panevėžio TLK.  
 
Šiųmetė rinkimų naujovė ta, kad bosus, t. y. savo įmonių, įstaigų vadovus galėjo siūlyti ir darbuotojai. Už geriausią 2014 m. Panevėžio bosą nuo spalio 22 d. buvo galima balsuoti trumpąja SMS žinute ir elektroniniu paštu. Geriausią bosą rinko daugiau kaip 3000 panevėžiečių.
 
Į finalą pateko 10 Panevėžio įmonių ir įstaigų vadovų, surinkusių daugiausia balsų. Be J. Narbuto, dėl geriausio boso vardo antrajame rinkimų ture varžėsi Laura Kaminskaitė (UAB SDG Panevėžio skyrius), Valentinas Masilionis (Panevėžio darbo rinkos mokymo centras), Nerijus Gvazdauskas (UAB „Panevėžio bičiulis“), Mantas Gudas (UAB „Metalistas LT“), Marius Goštautas (UAB „Auresa“), Saulius Venskus (AB „Aukštaitijos vandenys“), Egidijus Mikalajūnas (AB „Lietuvos dujos“), Irmina Mykolaitienė (UAB Medicinos bankas), Irma Atkočienė (UAB „Siwood“).
 
Antrajame ture finalininkams teko atsakyti į komisijos klausimus, pasakoti anekdotus, gaminti firminius boso kokteilius ir kt. Humoro nestokojantis Panevėžio TLK direktorius šiame etape tapo lyderiu.
 
„Pirmiausia man buvo staigmena, kai išvydau savo pavardę didžiuliame kandidatų sąraše. Kai sulaukiau skambučio ir išgirdau, kad patekau tarp dešimties vadovų, surinkusių daugiausia balsų, ne mažiau nustebau, bet tikrai nebuvau nusiteikęs varžytis. Kadangi finalo užduotys buvo linksmos, jas linksmai stengiausi ir atlikti. Matyt, pasisekė. Nors Panevėžio TLK nėra PPPAR narė, džiugu, kad man, svečiui, pavyko laimėti pagrindinį prizą,“ – teigia rinkimų nugalėtojas.
 
J. Narbutas dėkoja savo kolektyvui – už įvertinimą, taip pat ir visiems balsavusiems už jį.
 
Panevėžio TLK kolektyvas įsitikinęs, kad jų vadovas tikrai vertas geriausio boso vardo. Labiausiai – už pagarbą ir dėmesį darbuotojams, atsižvelgimą į jų nuomonę, įvertinimą, sugebėjimą išklausyti ir įsiklausyti, geranorišką bendradarbiavimą. Darbuotojai vertina ir kitas savo vadovo savybes – dalykiškumą, tvirtą nuomonę, strateginį mąstymą, racionalumą sprendžiant problemas ir, be abejo, taiklų, sveiką humoro jausmą.
 
Panevėžio teritorinė ligonių kasa
 

Kontaktai žiniasklaidai:
     Angelė Valentinavičienė

Tel. (8 45) 526911, mob. +370 645 58016

El. paštas angele.valentinaviciene@vlk.lt

 

Visi gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba

ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.