Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Europos dienos šventėje – akcija „Būk saugus ir sveikas Europoje“
Naujienos
Europos dienos šventėje – akcija „Būk saugus ir sveikas Europoje“
2016-05-05

​​

Šių metų Europos dienos šventėje Vilniaus teritorinė ligonių kasa (Vilniaus TLK) organizuoja dviejų dienų akciją „Būk saugus ir sveikas Europoje". Gegužės 6, 7 dienomis Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniaus TLK atstovai teiks informaciją apie apdraustųjų teises į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis, dalins informacinę medžiagą.


 

Europos sveikatos draudimo kortelė. Vilniaus TLK nuotr. 


Europos sveikatos draudimo kortelė išduodama jau daugiau kaip dešimtį metų, tačiau daugelis žmonių vis dar nežino, kad, būdami Europos Sąjungos šalių apdraustaisiais, jie turi teisę pasinaudoti mediciniškai būtinomis, valstybės finansuojamomis sveikatos priežiūros paslaugomis, kai laikinai vieši bet kurioje iš 28 Europos Sąjungos valstybių, taip pat Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje.

 

Jei esate apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu ir kelionėje turite Europos sveikatos draudimo kortelę, jaučiatės saugesnis. Kiekvienas susirgęs arba nukentėjęs dėl nelaimingo atsitikimo Europoje asmuo turi užtikrintą teisę į būtinąją medicinos pagalbą.

 

Specialios dviejų dienų akcijos „Būk saugus ir sveikas Europoje" metu Vilniaus TLK atstovai bus pasiruošę atsakyti į klausimus apie Europos sveikatos draudimo kortelę ir jos teikiamas garantijas, taip pat dalys naudingą informacinę medžiagą, kvies dalyvauti žinių apie Europą viktorinoje.

 

Vilniaus TLK atstovų ieškokite gegužės 6 d. (nuo 12 iki 18 val.) ir gegužės 7 d. (nuo 10 iki 18 val.) Vinco Kudirkos aikštėje, prie specialaus informacinio stendo, pažymėto įstaigos atributika. 


Daugiau informacijos apie Europos dienos šventę rasite čia:

http://www.europosdiena.lt/


Vilniaus TLK informacija