Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Delegacija iš Kirgizijos domėjosi perinatologijos paslaugomis
Naujienos
Delegacija iš Kirgizijos domėjosi perinatologijos paslaugomis
2019-10-31
Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) spalio 30 d.  lankėsi Kirgizijos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos ir šalies Nacionalinio sveikatos draudimo fondo atstovų delegacija. Delegacija domėjosi perinatalinių paslaugų organizavimu ir apmokėjimu.
 
Atstovus iš Kirgizijos Respublikos priėmė VLK direktorius Gintaras Kacevičius, direktoriaus pavaduotojas Viačeslavas Zaksas, Informacinių reikalų departamento, Paslaugų ekspertizės ir kontrolės, Tarptautinių reikalų bei kitų skyrių atstovai.
 
Kirgizija 5.jpg  VLK viešėjo delegacija iš Kirgizijos Respublikos (VLK nuotr.).
 
VLK specialistai delegacijai pristatė privalomojo sveikatos draudimo sistemos veikimo principus Lietuvoje, taip pat informacines sistemas ir supažindino su informacinių technologijų panaudojimo galimybėmis, vykdoma ūkio subjektų priežiūra bei gydymo įstaigų ir vaistinių kontrolės procedūromis. Nemažai dėmesio skirta perinatalinių paslaugų organizavimo ir teikimo tvarkai aptarti. Susitikimo metu buvo pristatyta informacija apie nėščiosioms, gimdyvėms bei apie naujagimiams teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų finansavimą.
 
Delegacija pristatė planus apie Kirgizijos sostinėje Biškeke planuojamą įkurti perinatologijos centrą.
  
Kontaktai žiniasklaidai:
Rimantas Zagrebajev
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėjas
Tel. (8 5) 236 4105
 
Ligonių kasos kviečia:

Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba (8 5) 232 2222.