Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Bėgimo maratone – ir ligonių kasų darbuotojai
Naujienos
Bėgimo maratone – ir ligonių kasų darbuotojai
2014-09-23

11-ame „Danske Bank Vilniaus maratone" prie starto linijos sekmadienį savo jėgas ir ištvermę išbandyti panoro daugiau nei 13 tūkstančių bėgimo entuziastų. Rekordinį dalyvių skaičių subūrusiame maratone startavo Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) direktorius Algis Sasnauskas ir Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) komanda.

 

 

10 km trasoje jėgas išbandė VLK direktorius Algis Sasnauskas – nuolatinis šio ir kitų begimo renginių dalyvis.

sportfoto_2014-09-14_XI-asis_Danske_Bank_Vilniaus_maratonas_35221.jpg 

VLK direktorius A. Sasnauskas 10 km trasos baigiamojoje dalyje.

Nuotrauka Sportfoto.com 

 

Ankstų sekmadienio rytą prie Vilniaus TLK pastato susitikę komandos nariai draugiškai apšilo ir džiugiai nusiteikę patraukė savo startinių linijų link.

 

Maratonas prasidėjo „Nestle 10 km" bėgimu, kurį pasirinko Vilniaus TLK Informatikos skyriaus vedėjas Gediminas Paurys, distanciją įveikęs per valandą ir dvi minutes.

 

 

 Vilniaus TLK komanda 11-ame „Danske Bank Vilniaus maratone". Vilniaus TLK nuotrauka.

 

10 km trasoje jėgas išbandė VLK direktorius Algis Sasnauskas – nuolatinis šio ir kitų begimo renginių dalyvis.

 

Netrukus į trasą išbėgo ir pagrindiniai šventės dalyviai – 42 km 195 m maratoną ir pusmaratonį įveikti išdrįsę sportininkai, prie kurių prisijungė aktyviausias Vilniaus TLK bėgikas – Statistikos ir analizės skyriaus vedėjos pavaduotojas Tomas Miliauskas. Prie ilgų distancijų bėgimo pratęs T. Miliauskas visą maratoną įveikė per keturias valandas ir dešimt minučių.

 

Popiet prie „Rimi šeimos bėgimo" starto linijos stojo ir Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavimo ir Informatikos skyrių vyr. specialistai Rūta Vadoklytė ir Dmitrijus Mazynskis, kurie turėjo įveikti 4,2 km distanciją. R. Vadoklytė šią atkarpą įveikė per 24 minutes, o D. Mazynskis – per  27 minutes.

 

Sveikos gyvensenos principus propaguojanti Vilniaus TLK ketina ir toliau dalyvauti bėgimo maratonuose, o į komandą įtraukti daugiau savo kolegų.

 

 Vilniaus teritorinės ligonių kasos informacija