Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Anykščių krašte ąžuoliukus sodins sveikatos apsaugos ministras V. P. Andriukaitis su ligonių kasų darbuotojais
Naujienos
Anykščių krašte ąžuoliukus sodins sveikatos apsaugos ministras V. P. Andriukaitis su ligonių kasų darbuotojais
2013-05-10

Gegužės 11 d., šeštadienį, vyks trečioji Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) organizuojama pilietinė akcija „Papuoškime Tėvynę“. Šįkart ši iniciatyva persikels į ypatingą istorinę erdvę – dar Antano Baranausko „Anykščių šilelyje“, pirmojoje lietuvių romantinėje poemoje, aprašytas vietoves. Šios akcijos metu Anykščių rajone, Troškūnų girininkijoje, bus pasodinti apie 4 tūkst. jaunų ąžuoliukų 1 hektaro plote.

Šiemet šią pilietinę akciją pagerbs ir sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, nusiteikęs aktyviai dalyvauti ir pasodinti kuo daugiau ąžuoliukų, iš kurių vėliau išaugs gausi ąžuoliukų giraitė. Į šią akciją pakviesti dalyvauti ir Anykščių r. savivaldybės vadovai.

Akcija „Papuoškime Tėvynę“ – jau trečius metus VLK organizuojamas visuomeninis renginys, į kurį įprastai kviečiami visi VLK, teritorinių ligonių kasų darbuotojai su šeimomis, vietos savivaldybių, kitų valstybės institucijų atstovai ir kiti norintys savo prasmingai darbais prisidėti prie gimtojo krašto puoselėjimo.

VLK nuomone, tokie renginiai stiprina pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, moko mylėti savo gimtąjį kraštą, primena mūsų istoriją, ugdo jaunąją kartą, skatina susitelkus siekti užsibrėžtų tikslų.

Šiemet, kaip ir ankstesniais metais, visiems medelius sodinantiems žmonėms bus įteikti specialūs pažymėjimai, pasirašyti VLK ir vietos girininkijų vadovų. Na, o prie pasodintų ąžuoliukų bus nurodyta, kas juos pasodino.

Akcijos „Papuoškime Tėvynę“ Anykščių urėdijos Troškūnų girininkijoje pradžia – 11 val.


Kontaktai žiniasklaidai:
Lina Bušinskaitė
Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Ryšių su visuomene skyriaus vedėja
Tel. (8 5) 236 4105, mob. tel. 8 687 41445
El. paštas lina.businskaite@vlk.lt