Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Ligonių kasos laiku atsiskaito už gydymo paslaugas bei kompensuojamuosius vaistus
Naujienos
Ligonių kasos laiku atsiskaito už gydymo paslaugas bei kompensuojamuosius vaistus
2009-05-14

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad gegužės 13 dieną buvo pervestos visos lėšos, kad teritorinės ligonių kasos atsiskaitytų su vaistinėmis už kovo mėnesį išduotus kompensuojamuosius vaistus. Tam iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto išleista 61,5 mln. litų.

 

Su gydymo įstaigomis bei sanatorijomis buvo baigta atsiskaityti kiek anksčiau – gegužės 12 dieną. Už kovo mėnesį suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas iš PSDF biudžeto buvo išleista 255,2 mln. Lt, t. y. 1,2 mln. Lt daugiau nei per vasarį suteiktas paslaugas. Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugoms apmokėti prireikė 13,7 mln. litų.Taigi visos teritorinės ligonių kasos už gydymo įstaigų suteiktas paslaugas bei vaistinių išduotus kompensuojamuosius vaistus atsiskaitė laiku, nepažeisdamos Sveikatos draudimo įstatymo nuostatų.