Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > „Ankstyvosios kregždės“ prizą laimėjo moksleivė iš Vilniaus rajono savivaldybės
Naujienos
„Ankstyvosios kregždės“ prizą laimėjo moksleivė iš Vilniaus rajono savivaldybės
2017-03-24

Ši savaitė moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ dalyviams buvo ypatinga. Vienas iš Vilniaus ar Alytaus apskričių moksleivių darbo dieną pateikęs nuotrauką anksčiausiai galėjo laimėti papildomą „Ankstyvosios kregždės“ prizą. Burtai lėmė, kad prizas teko 8 klasės moksleivei iš Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos.

 

 

 

„Ankstyvosios kregždės“ prizas atiteko 8 klasės moksleivei iš Vilniaus rajono Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos.

 

„Džiaugiamės moksleivių azartu dalyvauti ir noru laimėti. Šią savaitę sulaukėme nuotraukų, kurias dalyviai pateikė dar prieš 5 val. ryto. Kviečiame moksleivius ir toliau aktyviai dalyvauti konkurse. Iki konkurso pabaigos liko tik savaitė. Laukiame didesnio aktyvumo iš Druskininkų, Trakų, Švenčionių ir Varėnos savivaldybių“, – ragina Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.

 

Daugiau apie konkursą sužinoti ir įkelti nuotraukas galima čia: Moksleivių nuotraukų konkursui „Sveika šeima“.

 

Primename, kad iš kiekvienos konkurse dalyvaujančios savivaldybės komisija išrinks po 1 nugalėtoją, kuris bus apdovanojamas specialiais ligonių kasų prizais. O pagrindinis Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos prizininkas laimės Go Pro kamerą!

 

TAD KVIEČIAME DALYVAUTI!

 

Kontaktai konkurso dalyviams iš Vilniaus ir Alytaus apskričių – moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams: Eglė Bugailiškienė, tel. (8 5) 210 0056, el. p. Egle.Bugailiskiene@vlk.lt

 

Vilniaus teritorinės ligonų kasos informacija