Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Žaidimo „Europrotai“ rėmėja - Kauno teritorinė ligonių kasa
Naujienos
Žaidimo „Europrotai“ rėmėja - Kauno teritorinė ligonių kasa
2015-04-19

Kauno Europe Direct informacinis centras kasmet organizuoja intelektualų žaidimą „Europrotai“. Balandžio 15 d. Kaune vyko trečiasis komandinis žaidimas „Europrotai“, kurio partneriais buvo Kauno teritorinė ligonių kasa.

 

 

Renginio metu. Kristinos Valasevičienės nuotrauka.

 

Trečiajame žaidime dalyvavo 10 komandų – iš viso 65 žmonės. Renginio organizatorė, Kauno „Europe Direct“ vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė susirinkusiems žaidimo dalyviams pristatė renginio partnerį ir rėmėją – Kauno teritorinę ligonių kasą, kuri parengė trečio turo klausimus apie sveikatą Europoje.  Beje, tuo pat metu žaidimai vyko Marijampolėje ir Klaipėdoje.

 

Po penkių žaidimo turų susumavus žaidimo rezultatus paaiškėjo, kad geriausiai į klausimus apie sveikatą Europoje ir tarpvalstybinę sveikatos priežiūrą atsakė komanda „Tenisas“, surinkusi 7,2 taškus (iš 10 galimų). Beje, visi žaidimo dalyviai pakankamai gerai žinojo apie Europos sveikatos draudimo kortelę, atvejus, kada reikia deklaruoti išvykimą iš Lietuvos ir pan. Dešimties komandų  trečio turo atsakymų vidurkis – 5,7 taškai.

 

Kauno TLK atstovė trečio turo laimėtojus – komandos „Tenisas" narius apdovanojo Kauno teritorinės ligonių kasos įsteigtu prizu, o daugiausiai žinančiam įteikė specialų prizą.

 

Daugiausiai taškų iš viso žaidimo metu surinkusi komanda „TPG“ buvo apdovanota specialiu Kauno „Europe Direct“ informacijos centro įsteigtu prizu.

 

Daugiau informacijos ir renginio nuotraukų rasite – www.kaunas.eudirect.lt.

 

Kontaktai žiniasklaidai:
    Veronika Pečkienė
    Kauno teritorinės ligonių kasos vyriausioji specialistė ryšiams su visuomene  
    Tel. (8 37) 207 759

El. paštas veronika.peckiene@vlk.lt

 

Gyventojai rūpimus klausimus gali pateikti el. pašto adresu info@vlk.lt arba

ligonių kasų informacijos telefono numeriu 8 700 88888.