Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Šiauliuose įvyks konferencija „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“
Naujienos
Šiauliuose įvyks konferencija „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“
2018-11-02
2018 m. lapkričio 7 d. (trečiadienį), 13 val., Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos salėje Lietuvos klinikinės farmakologijos draugija kartu su Šiaulių teritorine ligonių kasa (TLK) organizuoja mokslinę-praktinę konferenciją „Racionalios antibiotikoterapijos aktualijos“.

 
BNS nuotrauka.
 
Renginio metu pranešimus skaitys gydytojas nefrologas ir klinikinis farmakologas prof. Romaldas Mačiulaitis, Šiaulių TLK Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė ir klinikinės farmakologijos gydytojas rezidentas Vaidotas Galaunė.
 
Konferencijos metu bus pristatomas Šiaulių apskrityje vykdytas racionalios antibiotikoterapijos tyrimas ir jo rezultatai (prof. R. Mačiulaitis). Šiame tyrime buvo analizuotas gydymas, skirtas vaikams sergantiems viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis. Renginyje taip pat bus kalbama apie racionalaus gydymo antibiotikais principus (V. Galaunė). Bus aptariama kada pradėti gydymą antibiotikais, kaip jį monitoruoti, kokios galimos vaistų sąveikos ir kt. Dalyviai taip pat bus supažindinti su Šiaulių TLK turimais duomenimis apie gydymą kompensuojamais antibiotikais (D. Ozolienė).
 
Konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovams. Dalyviams bus išduodami 3 valandų universitetinio tobulinimo pažymėjimai. Renginys nemokamas.
 
Konferencijos programą rasite paspaudę ČIA.
 
Užsiregistruoti galite paspaudę ČIA.

Pasiteirauti galite tel.: 8 618 56057

Kontaktai žiniasklaidai:

Irena Budrienė

Šiaulių teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 41) 596 135

El. paštas: irena.budriene@vlk.lt

 

Ligonių kasos kviečia:

 
Rūpimus klausimus galima pateikti info@vlk.lt arba 8 700 88888.