Skip Navigation LinksValstybinė ligonių kasa > Naujienos > Šiaulių teritorinė ligonių kasa savo paslaugas gyventojams pristatė parodoje
Naujienos
Šiaulių teritorinė ligonių kasa savo paslaugas gyventojams pristatė parodoje
2017-12-05

​ 

Šiaulių teritorinė ligonių kasa (TLK) lapkričio 30 – gruodžio 2 dienomis savo paslaugas gyventojams pristatė  Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2017".  Šiaulių TLK stendas, kur lankytojams buvo dalijamos Europos sveikatos draudimo kortelės (ESDK) ir teikiamos konsultacijos, sulaukė nemažo susidomėjimo. Šiaulių TLK Gyventojų aptarnavimo skyriaus duomenimis, stende apsilankė apie 5 tūkstančiai šiauliečių ir miesto svečių.

 

IMG_0619.JPG 

 

Parodoje dirbusi Šiaulių TLK  komanda: Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistės Aurelija Tomkienė,   Inga Kvedarienė ir Rima Budginienė. Šiaulių TLK nuotrauka.

 

 Šiaulių TLK darbuotojai parodos metu gyventojus konsultavo privalomojo sveikatos draudimo, įvairiais sveikatos priežiūros klausimais, suteikė informacijos apie nemokamus tyrimus ir medicinos paslaugas, kvietė dalyvauti ligų prevencijos programose, dalijo informacinius bukletus.

 

 

 

Šiaulių TLK specialistės atsakinėjo ir į konkrečius gyventojų klausimus, konsultavo. Šiaulių TLK nuotrauka.

 

Šiaulių TLK iniciatyva lapkričio 30 dieną parodoje buvo pastatyta Nacionalinio kraujo centro palapinė, o parodos lankytojai pakviesti tapti neatlygintinais kraujo donorais. Nacionalinio kraujo centro duomenimis, tądien savanoriškai kraujo davė kelios dešimtys parodos lankytojų.

 

IMG_0615.JPG 

 Parodos lankytojai pasinaudojo galimybe savanoriškai duoti kraujo. Šiaulių TLK nuotrauka.

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos stendas sulaukė ne tik gyventojų, bet ir žurnalistų dėmesio. Šiaulių televizijos informacinės laidos „Infostudija" kūrėjai parengė reportažą apie Šiaulių TLK pristatomas paslaugas gyventojams.

 

IMG_0577.JPG 

 

Šiaulių teritorinės ligonių kasos Gyventojų aptarnavimo skyriaus vyr. specialistė Inga Kvedarienė atsakė į žurnalistės klausimus. Šiaulių TLK nuotrauka.   

 

Tradicinėje parodoje „Šiauliai 2017" savo gaminius ir paslaugas iš viso pristatė apie 160 parodos dalyvių, čia taip pat  vyko tarptautinė konferencija „Globalizacija ir ekonominis patriotizmas: dilemos, iššūkiai, galimybės". Parodoje kasmet apsilanko 15 – 20 tūkstančių lankytojų.

 

 

 

 

Kontaktai žiniasklaidai:

 

Irena Budrienė

Šiaulių teritorinės ligonių kasos

Administravimo skyriaus vyriausioji specialistė

Tel. (8 41) 596 135

El. paštas: irena.budrienė@vlk.lt