Naujienos
 • 2017-01-10
  Sausio 10 d. Valstybinei ligonių kasai prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) sukanka 25 metai. Valstybinė ligonių kasa ir šiuo metu Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose bei Klaipėdoje veikiančios teritorinės ligonių kasos, atstovauja pacientų, apdraustųjų privalomuoju sveikatos draudimu interesams. Svarbiausias ligonių kasų tikslas – užtikrinti, kad visi pacientai gautų kokybiškas gydymo paslaugas ar vaistus, kuriuos jiems garantuoja privalomasis sveikatos draudimas.
 • 2017-01-06
  Nuo šių metų įsigaliojo nauja ortopedijos techninių priemonių (OTP) kompensavimo tvarka, pagal kurią bus kompensuojamos ne tik individualiai pagamintos, bet ir serijinės gamybos OTP. Taip pat keičiasi klausos aparatų bei akių protezų kompensavimo tvarka.
 • 2017-01-04
  Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad tam tikrais atvejais žmonės, norėdami nemokamai gauti gydymo paslaugas ir išvengti nesusipratimų gydymo įstaigose, turėtų atvykti į teritorinę ligonių kasą (TLK) ir pateikti reikiamus dokumentus dėl jų privalomojo sveikatos draudimo (PSD) patvirtinimo. Nepaisant to, kad žmogus turi teisę į draudimą valstybės lėšomis, jis pats turėtų pasirūpinti deramu dokumentų sutvarkymu.
 • 2016-12-29
  ​Šiandien Valstybinėje ligonių kasoje prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) viešėjo naujasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, sveikatos apsaugos viceministrė Gintarė Šakalytė, sveikatos apsaugos ministro patarėjai – Darius Kazlauskas ir Lina Bušinskaitė-Šriubėnė.
 • 2016-12-27
  Kai kurie pacientai, įtarę, kad gydymo įstaigose be reikalo už medicinos pagalbos priemones mokėjo savo lėšomis, džiaugiasi kreipęsi į ligonių kasą. Mat neretai šiai pradėjus aiškintis mokėjimų teisėtumą, pacientai atgauna bent dalį neteisingai sumokėtų pinigų.
 • 2016-12-23
  Mielieji, Atverdami baltą artėjančių 2017-ųjų metų lapą, jame įrašykite savo pačius kilniausius tikslus, prasmingiausius darbus, nuoširdžiausius ir gražiausius linkėjimus savo artimiesiems, kolegoms ir visiems Lietuvos žmonėms.
 • 2016-12-23
  Prieš didžiausias metų šventes Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) sulaukė neeilinių svečių – Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (PD) specialistų. Susitikimo metu VLK Informacinių sistemų plėtros skyriaus vedėjas Saulius Štarolis supažindino svečius su informacinių technologijų valdymo sistema, įdiegta VLK.

Naujienų archyvas 

Atnaujinta: 2016-10-10