Naujienos
 • 2019-12-11
  Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) išsiuntė paskutinius 2019 metų kvietimus protezuoti dantis Panevėžio ir Utenos apskričių gyventojams, įrašytiems į savivaldybių eiles ir laukiantiems Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamo dantų protezavimo. Po šių kvietimų abiejų apskričių visų savivaldybių gyventojams paslaugos laukimo trukmė sutrumpėjo iki maždaug 11 mėnesių. Bendras dantis protezuoti pakviestų Panevėžio TLK veiklos zonos asmenų skaičius šiais metais – maždaug 19 tūkst., t. y. per 3 tūkst. asmenų daugiau nei jų buvo pakviesta 2018 metais ir pustrečio karto daugiau – nei 2017 metais.
 • 2019-12-10
  Grupė aktyviausiai Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) organizuotoje viktorinoje „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ dalyvavusios Panevėžio 5-osios gimnazijos mokinių praėjusį penktadienį apsilankė Panevėžio TLK. Nors paskatinamąjį viktorinos prizą šįmet pasisekė laimėti tik vienai dalyvei, apie 20 iš pusantro šimto šios mokyklos viktorinos dalyvių kartu su mokytoja ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste atvyko į ligonių kasą padiskutuoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), sužinoti, ties kuriais klausimais, atsakydami į juos, suklydo, taip pat išbandyti jėgas momentinėje viktorinoje.
 • 2019-12-09
  Šiaulių teritorinė ligonių kasa tradiciškai savo paslaugas gyventojams pristatė Šiaulių verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“. TLK stende lankytojai turėjo galimybę įsigyti Europos sveikatos draudimo kortelę (ESDK) ir pateikti klausimų Gyventojų aptarnavimo skyriaus specialistėms apie privalomojo sveikatos draudimo (PSD) teikiamas garantijas. Parodos lankytojų teigimu, išgirsta informacija apie Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas sveikatos priežiūros paslaugas bus ypač naudinga lankantis gydymo įstaigose.
 • 2019-12-08
  Pristatydami aktualius privalomojo sveikatos draudimo (PSD) klausimus Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai nuolat dalyvauja susitikimuose su pacientų organizacijų kolektyvais. Gruodžio 2 dieną viename iš tokių susitikimų dalyvavusi Šiaulių TLK Kontrolės skyriaus vedėja Dalia Ozolienė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos (LASS) Šiaulių miesto ir rajono filialo narių susirinkime kalbėjo apie ligų prevencijos programas, apmokamas Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis.
 • 2019-12-07
  Šiaulių teritorinės ligonių kasos (TLK) vadovė, Šiaulių universiteto docentė dr. Dalia Miniauskienė gruodžio 10 dieną pakviesta dalyvauti Kelmės visuomenės sveikatos biuro rengiamoje konferencijoje, kurioje skaitys pranešimą apie ligų prevencijos programų vykdymą Šiaulių TLK veiklos zonoje. Visuomenės sveikatai skirta konferencija Kelmėje kasmet sulaukia didelio bendruomenės susidomėjimo: joje pranešimus skaito žinomi šalyje sveikatos mokslų korifėjai, medikai, vietos šviesuoliai, politikai.
 • 2019-12-06
  ​Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK), šių metų spalį išbandžiusi kitokį bendradarbiavimo su valstybinėmis įstaigomis būdą – konkursą, gruodžio 2 d. pakvietė tų įstaigų atstovus aptarti jo rezultatų ir įteikti apdovanojimus geriausiai ir greičiausiai į klausimus apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) atsakiusiems konkurso dalyviams – „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI), Užimtumo tarnybos darbuotojams. Susitikime pakviesti dalyvauti ir šių įstaigų vadovai.
 • 2019-12-05
  Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) vykusiame Stebėtojų tarybos posėdyje jos nariams pateikta informacijos, kaip gydymo įstaigoms sekasi rašyti elektroninius receptus (e. receptus), kaip kilo medikų atlyginimai nuo šių metų rugsėjo, kai tam buvo skirta papildomų lėšų, pristatytos 2020 m. planuojamos sveikatos priežiūros paslaugų apimtys.

Naujienų archyvas 

Atnaujinta: 2018-04-26