Naujienos
 • 2017-05-29
  Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) specialistai lankėsi Pasvalio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure (VSB) ir susitiko su VšĮ Veiklių mamų klubo atstovėmis pasvalietėmis, taip pat Pasvalio senjorais, Pasvalio rajono savivaldybės VSB darbuotojais.
 • 2017-05-24
  Artėjant vasarai, vienais iš pagrindinių Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) Gyventojų aptarnavimo skyriaus klientų tampa tėvai, siekiantys išsiųsti savo vaikus į medicininės reabilitacijos įstaigas. Dažnas jų tvirtina jau užsakęs vietą sanatorijoje, o į ligonių kasą atvyksta „tik smulkmenos" – pažymos apie teisę gauti med. reabilitaciją Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis.
 • 2017-05-18
  Šiaulių teritorinės ligonių kasos direktorius Remigijus Mažeika Šiaulių rajono savivaldybėje dalyvavo susitikime su Šiauliuose besilankančiu Seimo Pirmininku Viktoru Pranckiečiu, Seimo Pirmininko pirmąja pavaduotoja Rima Baškiene, Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru. Susitikimo metu direktorius pristatė Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) ir Kuršėnų ligoninės veiklos rezultatus bei pateikė šių įstaigų finansinės būklės analizę.
 • 2017-05-16
  Gegužės 12 d. teritorinėse ligonių kasose apdovanoti moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ laimėtojai. Vertingos dovanos – Go Pro kameros – atiteko 5 nuotraukų autoriams, dar keliasdešimt moksleivių apdovanoti kitais prizais.
 • 2017-05-12
  Specialistai pastebi, kad vis dažniau Lietuvos gyventojai kreipiasi į savo šeimos gydytojus. Pernai apsilankymų skaičius pas šeimos gydytojus siekė 11,6 mln. – tai 300 tūkstančių apsilankymų daugiau nei 2015 metais. Pasak specialistų, pirminės sveikatos priežiūros, šeimos gydytojo institucijos stiprinimas yra prioritetinė kryptis, todėl šioje grandyje ir toliau numatoma plėsti paslaugų teikimą bei didinti jų apmokėjimą.
 • 2017-05-10
  Gerb. žiniasklaidos atstovai, maloniai kviečiame Jus dalyvauti šių metų gegužės 12 d., 10.00 val., spaudos konferencijoje „Apsilankymų skaičius pas šeimos gydytojus didėja. Kodėl ir ką tai reiškia?“.
 • 2017-05-08
  Šių metų Europos dienos šventėje Vilniaus teritorinė ligonių kasa jau trečią kartą organizavo dviejų dienų akciją „Būk saugus ir sveikas Europoje“. Jos metu vilniečiams ir miesto svečiams buvo teikiama informacija apie apdraustųjų teises į sveikatos priežiūros paslaugas keliaujant po Europos Sąjungos šalis.

Naujienų archyvas 

Atnaujinta: 2017-05-29